Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Plázában rekedt madárral mit...

Plázában rekedt madárral mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ott repked a fenti ablakoknal amit nem lehet kinyitni. Fotocellás ajtón jött be.

Pláza tud róla de nem csinálnak semmit.


2018. szept. 22. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen madár? Az a baj, hogy MME meg ilyesmik nem foglalkoznak vele. Egyszer sikerült tűzoltóságot hívnom a katasztrófavédelmen keresztül egy ágra akadt galambhoz. Nem mondanám, hogy könnyen ment, de legalább megmenekült:)

Gyűrűzésnél használt hálóval meg lehetne fogni, viszont azt is csak gyűrűzőengedéllyel, szakemberek használhatják.

Na most a szakemberek tojnak rá, legfeljebb akkor mozdulnak, ha sajtószenzáció lehet mögötte, és bekerülnek a hírekbe. Tisztelet a kivételnek, bár még nem találkoztam kivétellel. Másképp csak hárítanak,egymásra, a természet rendjére stb.

A madár amíg talál eleséget, morzsákat, vizet, eléldegélhet, de egy idő után vagy éhenhal, vagy megbetegszik..sajnálom.

Én is láttam már Auchani verébkolóniát, a halak vizét itták, kiszóródott zsemlemorzsákat eszegettek.De az nem élet nekik.

Valamilyen hálózásos csapdával lehetne esetleg.

2018. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!