Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Probléma az ha egy kicsit...

Probléma az ha egy kicsit vizesen adom?

Figyelt kérdés
Vannak zebrapintyeim és amikor adok nekik salátát akkor ugye megmosom.Amikor megtörlöm,még mindig vizesek valamennyire.De ha meg várom,hogy megszáradjon akkor meg "elhervad".Tehát én annál a megoldásnál,vagyok,hogy inkább legyen vizes.Amikor a zebráknak adom akkor rögtön elkezdik csipegetni.Nem árt meg a gyomruknak ha egy kicsit vizes saláta?Tapasztalat?

2018. okt. 30. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyan mi bajuk lenne egy kis víztől?

Komolyan, nem értem a problémát!

2018. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert vannak olyan állatok amelyiknek,a gyomra nem bírja.
2018. okt. 30. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A víztől nem lesz semmi bajuk, de a salátától annál inkább!

"Másrészt van itt valami, amit még a legalaposabb mosással sem lehet megoldani. Ez a saláta azon tulajdonsága, hogy a talajból felvett táplálékot a leveleiben raktározza el. Ha a salátát alaposan trágyázták, akkor bizony a hatékony mosás ellenére mérgező anyagokat fogunk etetni a madarainkkal, de a talaj nitráttartalma is feldúsulhat a levelekben. Az így felhalmozott anyagok szépen lassan, alattomosan tönkreteszik a madarak máját és mire ezt észre lehetne venni, rendszerint már késő."

2018. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ez volt a 2. alkalom,hogy adtam nekik salátát,nem hinném,hogy két szelet salátától bajuk lenne.
2018. okt. 30. 16:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyorsan kiszedtem tőlük a salátát.Pedig kb.1 órája raktam ki.Többet nem is adok nekik akkor soha.
2018. okt. 30. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mondj már kérlek egy olyan állatot, aminek a gyomra nem bírja a vizet!
2018. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pl.A here széna ami vizes azt az házi nyúl nem bírja a gyomra.Csak a vadon élő nyulak gyomra bírja.
2018. okt. 30. 16:44
 8/11 A kérdező kommentje:
*Pl.A here széna ami vizes azt a házi nyúl gyomra nem bírja.
2018. okt. 30. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:
#6. Nem a vizet, hanem a vizes takarmányt nem bírják. Nyúl, tehén, birka, ló, kecske stb felfúvódik.
2018. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 30. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!