Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Honnan tudnék pávának karámot/...

Honnan tudnék pávának karámot/ketrecet/kerítést venni?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve tartok pávákat ólakban de szerintem ha kijönne a fűre/udvarra sokkal jobban érezné magát.De ketrec sehol sem találok nekik ami megfelelő.(megfelelő magas/nagy vagy esetleg van teteje)Ha van akai tud ilyen tehet nekem linket (nagyon megköszönöm)
2018. okt. 30. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Építeni tudsz neki tyúkketrechez való hálóból.

Én úgy tudom, hogy három hónapig kell őket bezárva tartani, utána nem mennek el.

2018. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éveken át sötét ólakban tartod őket?
2018. okt. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sötét ólakban mert éjjel-nappal ég nekik a fény de egyébként éveken át ólakban tartottam őket és jól érzik magukat(mondjuk szerintem ha a természetbe kiengedném őket akkor jobban éreznék magukat ,ezért is szeretnék nekik karámot keresni.)
2018. okt. 30. 22:14
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyébként mindenki bezárja éjszakára őket valamilyen épületbe.
2018. okt. 30. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:

"Akinek elegendő nagyságú telke van, tarthatja a szabadban is miután a páva helyhez ragaszkodó madár. A páva a házi szárnyasokkal ill. egyéb díszszárnyasokkal általában békésen él. Szívesen töltik az éjszakát valamilyen magasan lévő helyen ill. fák ágain."

Így tudtam én is, teljesen felesleges éjszakára bezárni őket, abba a magasságba, ahová ők éjjelente felülnek, nem megy fel se róka, se nyest.

2018. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szabadon nem szeretném tartani karám nélkül mert szerintem akármi megtámadhatja és egyébként sem merném(de egyébként nincsen semmilyen fa az udvaromon mert mielőtt ideköltöztünk lovakat legeltettek rajta ha esetleg valakit ez is érdekel)
2018. okt. 30. 22:21
 7/8 anc válasza:

Szia!


Vaterán van fent egy nagyobb, 180 cm x 75 cm x 75 cm méretű fém kennel, ha érdekel: [link]


Stabil és megvédi őket a rókák, macskák és a ragadozó madarak ellen.


Remélem, tudtam segíteni! :)

2018. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ez kicsi!

De azért köszi!

2018. okt. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!