Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem lesz semmi bajuk? SOS

Nem lesz semmi bajuk? SOS

Figyelt kérdés
Délelőtt kivittem a zebrapintyeim a kertbe.(Van egy tojó és hím nekik van fészkük)Viszont van 2 másik zebrapinty másik ketrecben,de ők még"újoncok" és még nincs fészkük.Délután,amikor még meleg volt elkellet mennem otthonról sürgősen,és nem bírtam őket bevinni a házba.Mire hazajöttem hideg volt, a tojó és a hím egymás mellett voltak a fészekbe,mint mindig.De az újak pedig nem egymás mellett voltak,hanem távol.(Ami elég fura hiszen,mindig egymás "melegítik" egymást.Most behoztam őket,de aggódok miattuk.Nem fognak megfázni?Mit tegyek?SOS

2018. nov. 6. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most már semmit!

Figyeld őket és ha látod, hogy beteg valamelyik, vagy mindkettő, akkor madarakkal is foglalkozó állatorvos, azonnal!

Gubbaszt felborzolt tollazattal, bágyadt, nyitott csőrrel liheg, nem eszik, nem iszik, vagy éppen nagyon sokat iszik ...de lehet ettől eltérő millió más jel is. Te vagy a gazda, neked kell észrevenned a nem megszokott viselkedést!

(Tűz ütött ki, vagy mi a fene, hogy ész nélkül, mindent hátrahagyva kellett elmenekülnöd otthonról?)

2018. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogorvoshoz kellett mennem,és az sokáig elhúzódott.
2018. nov. 6. 17:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Majd megírom mi lett velük holnapra
2018. nov. 6. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

#2

Azért a fogorvos előtt bedobálhattad volna a madarakat, mert nem szülni mentél!

Na mindegy! Figyeld őket!

2018. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne utólag aggódj értük, a te madaraid, te vagy értük a felelős, tőled függ az életük!
2018. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, írd meg!

Azért, ha nyugtalanít, akkor holnap vidd el őket orvoshoz, az meg tudja mérni a hőmérsékletüket és abból már lehet következtetni az állapotukra.

Reméljük, nem lesz semmi baj, mert nem volt ma nagyon hideg és ha nem érte őket szél, huzat, akkor talán átvészelik.

2018. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudtam,hogy ilyen sokat kell várnom.Azt hittem,hogy majd 1 óra és itthon leszek.És amúgy is nem ezt kérdeztem.Tudtommal nem lehet vissza menni a múltba.
2018. nov. 6. 18:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Az összes madaram egészséges,mint a makk.Semmi bajuk nincs.Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 7. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hála Istennek!:)
2018. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!