Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyiért és hol lehetséges...

Mennyiért és hol lehetséges papagájt preparáltatni, ha majd meghal? Szerintetek mennyivel gázabb, mint a róla készült fotók? Anyám szerint visszataszítóak a kitömött állatok.

Figyelt kérdés

Igaz, hogy Morisz, a hím rozellapapagájom még fiatal(1 éves), de készülök rá, milyen lesz majd az elvesztése(azt is tudom, hogy rettentő sokáig élnek).



Melyik városba lehet csináltatni ilyet, és kb. hány forint lenne egy szép munka???



2018. nov. 8. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:

Tavasszal, a névnapomra kaptam a rozimat(mert a régi 35 éves korába meghalt), és imádom, megszelídítettem 2 hónap alatt, a kezemből eszi a papagájeledelt és az almát, répát stb. És még beszédet utánozni is tud. Nagyon szép madár, és szeretném, ha a halála után is lenne róla egy "kis emlék"...


De van olyan, aki szerint ez gáz? Már teljesen tanácstalan vagyok, hogy undorító -e, ha egy "döglött állat" van valaki lakásába... Mégiscsak egy "hulla", még ha élethű is...

2018. nov. 8. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább a párkeresésen gondolkodnék a papagájodnak, nem pedig azon, hogy ha meghal, kitömessem-e.

Egyébként szerintem nem szép látvány egy kitömött állat, pláne, ha nagyon szeretted. Nem úgy kellene emlékezned rá, hogy műszemekkel bámul rád.

2018. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Videózd és vedd fel a hangját.


Nekem nincs bajom a kitömött állatokkal(fácán, róka)


De házikedvencet kitömetni.. na ez durva.


Én sem örülnék neki, ha a szeretteim az élettelen testemmel élnének, ebből indulok ki.

2018. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, elírtam, nem rozellám, hanem nimfám van! Hogy lehetek ilyen balf..asz...
2018. nov. 13. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem viccből írtam, hogy keress neki társat, mert az eredeti élőhelyükön 25-30 fős csoportokban élnek. Ha egyedül tartod, depressziós lesz és elpusztul. De ennek gondolom örülsz, ha annyi eszed van, hogy kitömeted.

Szerencsétlen jobban járna, ha elajándékoznád egy hozzá értő embernek, ha még a fajtáját sem tudod! -.-

2018. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!