Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az unokahúgom kitépte az...

Az unokahúgom kitépte az egyik Nimfa papagájomnak a faroktolljait, vissza nőnek esetleg és ha igen akkor kb mennyi időbe telik ez és okoz-e bármilyen későbbi problémát a madár életében mit érdemes ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem a közelébe engedni az unokahúgodat első körben.
2018. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Vissza fog nőni, pár hónapba beletelik. Addig ne engedd ki a szobába repkedni, mert nem tud kormányozni, összetöri magát. Ha röpdében van, tedd kalitkába!

A hugival meg beszélgess el...

2018. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Unokahuginak a szüleivel is el kéne beszélgetni.

Visszanő egyébként, de a kiscsaj nem lesz szívesen látott vendég a közelében. Hogy nem sikerült időben észrevenni?

2019. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

K csög k rva nőszemély, mellette csak plüssmadarat biztonságos tartani, mert az legalább nem szenved, még ha eltépi se. Ne engedd többet abba a szobába, ahol a madaraidat tartod! Zárd ki onnan! Állatkínzó h lye p csa...



Amúgy visszanő a madárnak, főleg ha a kisasszonyt nem engeded a közelébe. Sintér... Rosszul vagyok az állatkínzóktól!!!


Na ha az én édes kis nimfapapagájomhoz merne nyúlni, egész biztos kitaposnám a csajszi belét!

2019. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az unokahugi még gyerek, de akkor is meg kell tanítani, hogy ezt nem szabad.
2019. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Való igaz az unokahugom még 2 éves, de biztos hogy nem fog bemenni abba a szobába, ahhol a madarak vannak.
2019. jan. 13. 01:08
 7/8 anonim válasza:
Tudom nem mostani a kérdés, de nálunk is volt olyan hajnalba, hogy nem néztem hol van a papagáj (24/7szabadon vannak) és véletlenül rácsuktam az ablakot a farktollaira. Azóta visszanőtt neki már.
2020. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es, tudjuk, te meg is dugnád büntetésből... Undorító féreg vagy!
2021. nov. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!