Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha utcán sétálok, nekem jöhet...

Ha utcán sétálok, nekem jöhet a galamb?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen veszem észre, hogy épphogy elkerül a galamb repülés közben.
2010. jún. 28. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy neked mennének, azért van ott intelligencia, jobban mondva irányérzék. :)
2010. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ennyire azért nem hülyék és nem is olyan lassúak, hogy ne vegyenek észre. Én kocsival mentem már neki galambnak, sokan tanyáztak az úton és az utolsónak már nem volt ideje magasabbra repülni :P
2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ma sétáltam az utcán és a velem szembe jövő nőt fejbe találta egy kapuszínből kirepülő veréb. :-))))))
2010. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát minden lehetséges _:D
2010. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan jó reflexe egy galambnak, hogy elkerülje az esetleges balesetet.
2010. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.:D

"Én csak a kérdésre válaszolok, ha nem tetszik a választ, legközelebb fogalmazz jobban!"

2010. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NanoBattery ***** válasza:

Ha vak, akkor Biztos. :)

De lehet csökkent látó, mert valami megtámadta betegség a szemét... :)


De szándékosan 100% hogy nem megy neked, még ha szegénynek kopog a szeme az éhségtől, akkor sem. :)

2011. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Direkt biztos nem, max. véletlen, ha nagyon béna, de azért ennek elég kicsi az esélye. :) De tényleg elég közel merészkednek, én a múltkor véletlen seggbe rúgtam egyet, mert lusta volt odébb repülni, inkább futni próbált, én meg nem annyira figyeltem rá :D Pedig nem volt beteg, mert utána elrepült. :D
2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!