Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Madarak

A kérdés

A hullámos papagájom viaszhártyája közepe piros?

Gépezés közben azt láttam hogy a tojó papagáj (fél éves) a kalitka alján repked. Kivettem és nehezen tud a lábára állni és furán repked. Mindennek nekimegy meg ilyenek.. a lábai össze vissza állnak és nagyon könnyű is lett. Pedig rendesen etetem itatom kap kölest is. Ez 14:37 kor vettem észre hogy fura lett meghogy nem tud rendesen kapaszkodni. De 14:30 kor még tökre ügyes volt ugrált csiripelt a hímmel meg ilyenek.. és miért lett a viaszhártyája közepe pirosas szinzű? (Nem barna!!)

Keress kérdéseket hasonló témákban: papagáj, hullámos, viaszhártya, furcsa, ügyetlenség

jan. 11. 15:16  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Most már a toljait is felborzolja és gubbaszt mi a f van vele? Az előző tojó is csak 7 hónapig birta és ez most a 6.5 be van gondolom nem a hím hibája mert ő most 14 hónapja van meg

# 1/3Időpont jan. 11. 15:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És már a jobb lábaval nem is kapaszkodik csak rajta van a boton

# 2/3Időpont jan. 11. 15:33 Privát üzenet
Vidd el állatorvoshoz!

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 11. 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hullámos papagájom lutínó (sárga, piros szemmel, majdnem olyan mint az albínó) rózsaszín viaszhártyája van, akkor most hím vagy tojó?
Van piros színű vagy legalább is árnyalaltú hullámos papagáj? és ha van ritka és több pénzbe kerül minta többi?
Vettem egy hullámos papagájt a másik hullámos papagájomnak, elég kicsi még, a farka sincs még teljesen kilőve! Az nem baj hogy piros a szeme?
Van egy kék és egy lila színű hullámos papagájom és lettek hófehér piros szemű utódai vagy is albínó és ez most növeli az értékét vagy pont hogy csökkenti?
Most vettem észre, hogy a hullámos papagájom nyakánál, a tolla alatt elég piros a bőre. Ez baj, vagy alapból ilyen? És vannak rajta "kis rücskök" is.
Van rózsaszín vagy piros hullámos papagájotok? Vagy létezik olyan?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Madarak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!