Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék egy beltéri mini-szö...

Szeretnék egy beltéri mini-szökőkutat venni a 2 kanárimnak, kaphatnak tőle mérgezést?

Figyelt kérdés
Nem direkt állatoknak kitalált szökőkútra gondoltam hanem olyanra ami inkább azért van, hogy nézegesd, viszont nem tudom, hogy ez mennyire árthat a madaraimnak. Van-e olyan anyag amit kerülnöm kéne vagy csak inkább vegyek egy olyan kutat amit alapból állatoknak csinálnak? Azokkal az a baj, hogy nem néznek ki olyan jól, de ha az jobb nekik akkor természetesen azt fogom megvenni. A kút azért kéne, mert van amikor 1 hétig nem vagyok itthon és nem igazán bízok meg senkiben azzal, hogy vigyázzanak a madaraimra mert legutóbb a szerencsétlen nő akit megbíztam vele, nem cserélte ki a vizüket csak mindig rakott hozzá, így a fürdővizük borzalmas állapotban volt mire haza értem, ezért szeretnék egy kutat vízszűrővel, hogy ilyesmi többé ne forduljon elő.

2019. jan. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a dekorkutak általában műanyagból vannak, és a legtöbbhöz nem is tartozik vízszűrő, hanem vegyszerrel tartják tisztán a vizét.

Én megkérdeznék egy madaras szakembert, hogy mit ajánl.

2019. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez aztán a kérdés, kanárinak szökőkút? Fogsort tudok kifejezetten kanáriknak gyártják.
2019. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 beszéltem egy barátommal aki ehhez jobban ért, és ő azt ajánlotta, hogy egy porcelán kutat vegyek, és egy szűrőt hozzá külön. :D
2019. jan. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!