Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan tömjek kacsát, libát?

Hogyan tömjek kacsát, libát?

Figyelt kérdés
?
2008. nov. 8. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
79%

Elö9ször is kell venni a piacoin ilyen temótölcsért nem tudom ez e a pontos neve aztán ha gondood keresz valamiolyan ládát azhonnét a kacsának csak a fejét veheted ki mert lefogni elég rossz meg kapar is ha olyan fajta aztán kukoricát kell megszelelni és megzsirozni vizel ha jól tudom legalábis nagyi igy csinálja

beteszed a tölcsért és szépen tekerni kezded vigyáz ne hogy tul sokat engedj bele egyszerre mert azt nem tudja megemészetni és megfullad..

DE pár perc és jönnek az álatvédök akik lázadnak XD

2008. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
itt is vagyok!ez már rég elavult dolog,és sztem igenis kinzás.nem vagyok vegetáriánus,de én nem tudnék lyet tenni,és végig se tudnám nézni!Én mindig csak abba gondolok bele,h gondold el,ha te is olyan kiszolgáltatott lennél,és ezt tennék veled.a másik meg ha nem tudod hogy kell csinálni,még meg is ölheted!tudom,ugyis ez a cél!inkább etesd normálisan,aztán ha megnő,vágd le!
2008. nov. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Aki libát töm, annak csak azt kívánom, hogy ugyan azt csinálják vele is, mint amit ő tesz. Hihetetlen, mennyire szívtelenek manapság az emberek.
2008. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Azt sem tudod hogyan kell csinálni, innen beszerzett információk alapján akarod felkészületlenül és tudatlanul kínozni azt a szegény állatot azért, hogy ehess egy "jót"???

Ilyen embereket... Téged kellene csak egyetlen egyszer addig etetni, míg majdnem rosszul leszel, kiváncsi vagyok utána hogyan állnál a dologhoz. Szánalmas vagy :-(

Ha már mindenképpen ilyesmire fáj a fogad, akkor vedd meg a boltban, de állj neki úgy, hogy azt sem tudod mit hogyan kell.

2008. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
bocs, egy fontos szó kimaradt a végéről: de NE állj neki úgy...
2008. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
SEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
na megjöttetek már vártalak titeket!
2008. nov. 8. 18:24
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, miért sértődsz meg azon, ha megmondják neked, hogy ne próbálkozz olyan dologgal, amit csak mások elmondásából tudsz, ha azzal megölheted az állatot. Szerintem neked se lenne jó, ha elpusztulna, mielőtt meghízna. Amúgy szerintem is kínzás, de még nem próbáltak tömni, úgyhogy nem tudom. XD Én mindenesetre nem tudnám megtenni.
2008. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Éreztem, hogy ilyen válaszok jönnek. Most ők a nagy állatvédők, aztán 2pofára tömik a hízott libamájat.... Szánalom!

Szerintem kérdezz meg valami idősebb nénit a piacon, aki gyermekkora óta ezt csinálja. Valóban kell hozzá tömőtölcsér. A nagymamám sok libát tömött, igazi parasztasszony volt, és az édesanyám is járt ki terelni a libákat legelni és mesélte, hogy jó nagy meló volt megtömni azt a libát. A töméstől meghalni nem fog...

2008. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hát ja teszik itt a nagy szentet és ugyanúgy eszik ők is a húst
2008. nov. 8. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!