Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos vagy nimfa papagáj...

Hullámos vagy nimfa papagáj legyen?

Figyelt kérdés

Készítettem egy 100 cm magas 60 cm mély 200 cm széles ketrecet. Viszont nemtudok dönteni, melyik papagájfajt válasszam mert mindkettő nagyon tetszik.


Ti melyiket választanátok és miért?


Melyik fajból hány párt szabadna tartani egy ekkora helyen?



2019. márc. 6. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy nimfa pár van egy valamivel nagyobb helyen. Igazából akármelyiküknek megfelelhet, rajtad múlik, melyikük a szimpatikusabb számodra, nekem volt már mindkettő. A nimfák valamivel nyugisabb típusok és kicsit olyanok, mint hogyha nagy papagájod lenne. Egyébként a kakadufélékhez sorolják őket újabban.
2019. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
49%
A hullámos papagáj sokkal barátságosabb de egyébként ez változó, tobb papagájom is volt mar es egyik nagyon bújós volt masik kevesbe es egy parba erdemes venni inkabb ket himet azok jol elvannak egyutt
2019. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!