Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy ha befészkelne egy...

Hogy ha befészkelne egy kerecsensólyom a kazánházhoz, azt köteles lennék jelenteni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megtenném, mivel nem értek hozzá...
2019. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, békén hagyni viszont igen. Én azért szólnék az MME-nek.
2019. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar semmiben, akkor hagyd őket békén! Ha veszélyben vannak vagy úgy gondolod, hogy kárt tesznek valamiben és nem tudod megvárni amíg kirepül a fióka, akkor jelentsd be és elköltöztetik!


De én a helyedben hagynám és megvárnám amíg felnő.

2019. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

1.ha már annyira tájékozott vagy a madarak világában, hogy felismersz egy kerecsensólymot, akkor nem bántod, és tudod mi a feladatod.békén hagyni, esetleg helyi nemzeti parkot értesíteni a ritkaságról. tisztában vannak kb.a fészkelő párok számával országszerte.

2.veszélyeztetett madár, eszmei értéke 1 millió ft. Tehát ha valamit teszel, amivel veszélyeztetetd/kioltod az életüket, természetkárosításon és egyéb dolgokon kívül még azt is megfizeted.

3.hogyan azonosítottad be? van róla fotó?

2019. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zooleee válasza:
60%

Jelzem, a kerecsensólyom, az a turulmadár, a magyar nép totemállata.

Hogy egy turul lakott épülethez közel fészkelne, elég valószínűtlenül hangzik, bár nem vagyok egy ornitotológus...

2019. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zooleee válasza:
60%
ornitológus
2019. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!