Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak a Hullámos...

Mit csináljak a Hullámos papagájommal?

Figyelt kérdés

1. Előttem nem iszik. Enni eszik, de inni mgé eddig nem ivott... Vagyis én nem láttam. Ez miért van? (Minden nap cserélem a vizét.)


2. Az Normális, hogy a papagáj a kezemre már rááll, de enni még azért sem akar belőle. Mert én azt olvastam hogy először etetni kell kézből és utána majd rááll. (még csak 4. Napja van itt)


3. Ha már rááll a kezemre akkor ki lehet engedni?



2019. márc. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Iszik ő, csak ritkán, pont mikor nem látod.

2. Nem szokás benyúlni a kalitkába, amíg nem szelíd, mert az az egyetlen biztonságos hely számára és könnyen megijesztheted. Normális, a bizalmat ki kell érdemelni.

3. 1 hétig nem engedjük ki a madarat, mert meg kell szoknia az új helyet és fel kell mérnie a terepet. Ha nem kapott rá elég időt, esélyes, hogy nekirepül mindennek és összetöri magát.

4. Mielőtt állatot vállalsz, illik utána olvasni bizonyos alap dolgoknak, pláne azoknak, amiket kérdeztél.

5. Minél előbb kell mellé egy fajtárs.

2019. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam utána, de egyik oldal sem írta le ezeket amiket kérdeztem, de aműgy köszönöm a választ!
2019. márc. 14. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Nem kell aggódni ha nem látod inni meg enni mert akkor csinálja amikor te nem látod. Az enyémek is ezt csinálták de már isznak meg esznek előttem.



2.Nekem is hamarabb álltak rá a kezemre mint, hogy ettek volna belőle



3.Ahogy az előző válaszoló is mondta hagyd 1 hétig, hogy felmérje a terepet mert összetöri magát



És minél előbb vegyél neki egy társat


Tudom kicsit később válaszoltam de jobb később mint soha

2019. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!