Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok kezzel nevelt verebpapa...

Tudtok kezzel nevelt verebpapagaj tenyesztot mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon sok csoportban erdeklodtem, most van egy szulok altal nevelt verebpapagajom, de kezzel neveltet szeretnek venni melle. Sehol nem talalok tenyesztot aki kezzel neveli a verebpapagjokat.

2019. márc. 18. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj kézzel neveltet!!! Betegesen ragaszkodnak az emberhez, nem fogja érdekelni a meglévő papagájod, csak te, 0-24-ben. A szülők által nevelt egyedek is lehetnek ugyanolyan szelídek.
2019. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En nagyon orulnek ha ragaszkodna, sajnos a nem kezzel neveltem nagyon vad es nem tudom szeliditeni
2019. márc. 18. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem örülnél, mert nem jó értelemben ragaszkodnak. Pl agresszívan rátámad egy emberre, szerettedre, mert betegesen félt téged. Kinyírná a meglévő madaradat, ha az közelítene feléd. 0-24-ben vele kéne lenned, amit nem tudsz megtenni, ezért mindkét madarad depressziós lenne és belepusztulnának a magányba.

Ha veszel a meglévőd mellé egy párt, tenyésztőtől vegyél, semmiképp ne állatkereskedésből. A tenyésztőtől hozott, főleg fiatal egyed könnyen szelidíthető. Ezáltal a meglévőd is megszelídülne és lenne két kezes madarad, akik egészséges mértékben, de ragaszkodnának hozzád.

2019. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!