Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kalitkás madaraitok...

Milyen kalitkás madaraitok vannak otthon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hullámos

Régen 2 zebrapintyünk volt.

2019. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima madár-kalitkás, de az is csak régebben volt :/
2019. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 pasztellzöld-sárga-kék rózsásfejű törpe :-)
2019. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk Kérdező. :)

"Kalitkás" madár nem létezik. Kalitka madarak pl a pinty, kanári. A papagájok nem kalitka madarak, mert nem tarthatók életvitel szerűen bezárva. De ha a papagáj tartókra is vonatkozik a kérdésed, 2 nimfám van.

2019. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állandóan egy madár sem tartható kalitkában.A madár lételeme a repülés.Kalitkában ugye nem tud repülni.Tehát ki kell biztonságosan lakásba engedni rendszeresen repülni.Megtanulja hogy visszamenjen.

Nekem vannak madaraim, de nem kalitkában.Én abban nem kínoznám őket.Nekem nem jelent örömöt látni őket bezárva, inkább nem tartanék.

Van 5 nimfapapagájom,tavasztól őszig kerti röpdében vannak, ami jó nagy.Őszre beviszem őket egy nagy szobába, ami be van nekik rendezve, fák, fűtés.

2019. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 db hullámos papagáj. Egy zöld tojó és egy kék hím. Tenyésztőtől vettem őket még tavaly tavasszal egy állatbörzén. Cukik, imádom őket, mert nagyon szelídek intelligensek és szép színesek is! Beszédet is utánoznak, a tojó is, csak kevesebb szót tud; a tojó tartózkodóbb egy kicsit, de most válaszírás alatt is mindkettő a vállamon csüng.
2019. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 nimfám van, de röpdében, a régi kalitka csak arra van, hogy oda kapják a vizet és a kaját, de nem abban élnek.
2019. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!