Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek a Nimfa vagy a...

Ertzum kérdése:

Szerintetek a Nimfa vagy a hullámos papagáj?

Figyelt kérdés
Szépen kérlek mondjatok okokat is.(^ω^)

2019. márc. 28. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik könnyen szelidíthető, mindegyik aranyos, szép, értelmes, mindegyik párban tartandó és mindegyik felelősség.

Neked kéne tudni, hogy melyiket szeretnéd jobban. :D

2019. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kissándor, mert nagyon intelligens, könnyen és gyorsan(kb. 1-2 hét)alatt szelíd lesz, ha jól bánsz vele, és naponta többször próbálod kézből etetni. ha már több napja eszik a kezedből, akkor már szelíd, hagyd nyitva a ketrecet. Én tudom, nekem van kissanyim, imádom ezt a madarat!!!!!!!!!!
2019. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon jó kezdő madár, csak legyen elég helyük. A viselkedésük azon is múlik, te hogyan neveled őket. Nálam most lesznek nimfa fiókák, zárt gyűrűt kapnak, ha elég idősek lesznek, gazdisodhatnak is.
2019. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi jutott még eszembe így elsőre, hogy a nimfákat újabban a kakadufélékhez sorolják, tehát a legkisebb kakadufajnak tekinthető. :-) A huli meg másik kategória így a madarakon belül.
2019. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem nyár elején lesz 2 hím hullámos papagájom és majd talán 1-2 év után lesz majd két nimfám is.

Csak meg lenne egy kérdésem. Az egyik hullámosnak az lesz a neve, hogy Kovu de a másiknak nem tudok kitalálni semmi nevet. (。•́︿•̀。)

2019. márc. 29. 21:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudtak hím hullámos papagáj nevert mondani?
2019. márc. 29. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:
*tudnátok
2019. márc. 29. 21:39
 8/8 anonim válasza:
Mangó , kiwi , bogyo , Riki
2019. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!