Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájt zavarja...

A hullámos papagájt zavarja az ébresztőm?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy ha esetleg az ébresztőmet bekapcsolom és reggel hangosan megszólal még mielőtt a papagájom fel kelt volna meg fogja ilyeszteni őt a hirtelen nagy hangú ébresztő hangja?
2019. ápr. 8. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem közvetlen mellette van, nem lesz gáz. De kipróbálhatod nappal is, hogy mi reakciója. Én általában telefonra kelek zenével, nem zavarja őket.
2019. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
majd pár hét múlva ébredhetsz papagájhangra is...
2019. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti, mert már tudja hogy ha szól, akkor nemsokára megjelenek én is :)
2019. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha alszik, igen, megijedhet tőle. Főleg az elején, aztán majd hozzászokik valamennyire, de ne legyen túl hangos az ébresztő.

(A papagájokat párban kell tartani, vegyél mellé fajtársat.)

2019. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Amugy párban vannak.
2019. ápr. 10. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem hallottak ilyet, akkor szokatlan lehet nekik, de megszokják idővel. Amúgy nekem volt olyan papagájom, aki rájött, hogy mit jelent az ébresztő hangja, és ha észrevette, hogy elaludtam, akkor elkezdett még hangosabban rikácsolni, amíg ki nem bújtam az ágyból. :-D
2019. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!