Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájaim nem...

Hullámos papagájaim nem kedvelik egymást?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem két hulit, ugyanarról a helyről, együtt voltak tartva. A tojó kb 3 hónapos lehet , a hím már ivarérett.Nem foglalkoznak egymással,mintha ott se lenne a másik,nem etetik egymást,nem tollászkodnak együtt....semmi...lehet,hogy nem kedvelik egymást? Azt hallottam,hogy a hulik maguknak válasszák a párjukat. Vagy lehet az a gknd,hogy a tojó még fiatal?

2019. máj. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl fiatal még a tojó. Igazából egy éves korukig nem is nagyon szabadna tenyésztésbe venni őket. Bár nálam előfordult hogy egy fiatal tojót bent felejtettem a volierben a többi tenyészpár között és kb fél évesen már elkezdett költeni. Nem lett semmi baja, de azért jobb megvárni hogy teljesen kifejlődjön.
2019. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diana1234 ***** válasza:
Vegyél ujjat vagy cseréld el
2019. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!