Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy sarlosfecskét el...

Találtam egy sarlosfecskét el van törve a szárnya felnőtt egyáltalán nem akar enni tudtok madár mentő állomást aki át tudná venni?

Figyelt kérdés
Szazhalombatta Érd és térsége környéken?
2019. máj. 19. 13:32
 1/4 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Székesfehérváron a vadmadárkórház(telefon 30/9924876).Vagy a Fővárosi Állat és Növénykert(tel.1/2724900 és 1/2734901).Ezeket találtam a Madármentés oldalon.
2019. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Elirtam at első telefonszámot a Fővárosi Állat és Növénykertnél.1/2734900.
2019. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általánosan MME-t nem lehet tájékoztatni?
2019. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

ha nem is akar enni, holnap első dolgod legyen megetetni-lefogni finoman, kinyitni a csőrét, és LISZTkukacot adogatni,5-6db kb.(kisállatkereskedében kapható, de NEM csonti)

Keveset bírják élelem nélkül, tehát ha ma egész nap nem evett, lehet túl sem éli az éjjelt

Egy telefont találtam:

Dr. Tóth Klára állatorvos

Diósdi Állatorvosi Rendelő, elérhető: 7:00-22:00, hatókör: 30 km, Átmeneti elhelyezésre is van lehetőség

Helységnév

Diósd

Telefonszám

20/3684341


Sajnos én Csobánkán vagyok, az eléggé nem ott van, holnap majdnem egész nap dolgozom. De ha nem oldódik meg az ügy, kérlek délután írj privátot, figyelni fogom, és megpróbálok személyesen érte menni(esetleg a Városháztérig)


Tartsd dobozban, tegyél alá rongyot, vidd magaddal a munkahelyedre, nem fog sokat zavarni. És feltétlenül first thing, hívd fel ezt a számot!!

2019. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!