Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Berepült egy kisbagoly a...

Berepült egy kisbagoly a raktárba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szegény még nem igazán tud repülni, 3 napja találtunk rá a raktárban , az idő körül kerülhetett oda be , kivittük az udvarra este , de mára megint megtaláltuk a raktárban. Szegény 3 napja nem ehetett semmit. Mit csináljak?

Ki tudna segíteni?

Egyelőre beleraktam egy nagyobb ládába amibe füvet is raktam meg egy kis "odút" is csináltam neki hogy elbújhasson hátha nagyobb biztonságban érzi magát ,mert nagyon fél. Vizet tettem neki ,meg vágtam össze egy kis csirkemellet, ne jutott jobb az eszembe.


2019. jún. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Madárvédő egyesületet hívd, ők tudni fogják hogy mi a teendő.


[link]

2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen vedd fel a kapcsolatot a lakhelyed szerinti madármentőkkel, azok jönnek és elviszik. A bagoly védett madár.

A picike még nem tud önállóan enni, így elfog pusztulni.

Egy csipesszel próbáld meg a mellcsíkokat addig is a szájába juttatni. Nem kell erőszakoskodni, elvileg szépen fogja nyitogatni a csőrét,ha kaját érez.

Vizet nem tudom mennyit iszik egy kis bagoly, de erre is kapsz választ,ha felhívod őket.

[link]

2019. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Holnap első dolgod legyen, hogy felhívod a hozzád legközelebb eső madármentőt/önkéntest:

[link]

2019. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!