Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek az erkelyen a...

Mit tegyek az erkelyen a galambokkal? Megorulok mar toluk, de nem akarok gyilkos lenni.

Figyelt kérdés
Egy galamb amig elutaztunk Husvetra, idefeszkelt az erkelyre, mikor hazajottunk ledobtam a feszket de masnapra ott volt ket tojas a foldon es koreepitette a feszket. A parom nagy allatbarat, jajjdecuki stb(o a ferfi raadasul) ra volt fuggve hogy mi lesz a kisgalambokkal. En megvartam hogy kikeljenek, oke, ha kirepulnek feszek kuka es fertotlenites. Erre ezek meg ki se repultek, mar van ujabb ket tojas, tiszta galambszar az egesz erkely, nem lehet kiulni, kiteregetni, osszeszartak az uj butort, a baratom meg mikor mondtam hogy ezt meg kell szuntetni, kozolte hogy elmebeteg gyilkos vagyok es hat en se olnek meg jo szivvel ket tojast. Ha lapattal dobozba rakom a feszket, tehat nem nyulok hozza es leviszem az udvarra, akkor meghalnak mindenkepp? Nem akarok rosszat, de felek a betegsegektol es szeretnem hasznalni az erkelyt.
2019. jún. 12. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tojásokat helyezzétek át (férjed is megteheti, ha te undorodsz tőle, amúgy is ő a galambbarát :D)


Ti pedig tegyétek "ijesztővé" az erkélyt.


Műanyag varjú, CD lemezek, hasonlók.

2019. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hálót kell rakni az erkélyre, a fészket meg vigyétek messzire.
2019. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Párodnak mondd meg, hogy a fene nagy állatvédő hajlamai meg a rád irányuló sértegetései mellett legyen szíves használja az agyát is, mert úgy tűnik az egyelőre nem megy neki.
2019. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A galambhúsleves finom. :-D
2019. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

De a 3-asnak, 4-esnek se megy hogy használja az agyát!De érzéseik sincsenek.

A 2 új tojást vedd el tőlük.Ha a kisgalambok kirepülnek, akkor a fészket is vedd el,és hogy ne jöjjenek vissza, hálót kell szerelni az erkélyre.

Párodba legalább szorult egy kis jó érzés, humánum.

2019. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg finom a galambhúsleves, gyerekkoromban nagyapám főzött nekem, amikor betegségből lábadoztam. Amúgy is sokan vannak, nem védett madár. Hasonlít a csirkéhez.
2019. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!