Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg fog gyógyulni?

Meg fog gyógyulni?

Figyelt kérdés

Van 15 darab fürjem,sajnos az éjjszaka 3at megtámadott valami a többiek szerint nyest vagy menyét mind a 3nak a torkába harapott bele. Külön is tettem őket mert szerencsére életben maradtak 2 fehérnek kisebb a helye viszont az egyiket azoktól is külon tettem nehogy csipkedjék a tobbiek. Viszont amelyiket kulon tettem konkrétan lenyúzta a nyakáról a bört. Szegénykém most nagyon csúnya de látszil hogy nincsen "komoly"baja. Ezt úgy értem ,hogy nyilván fáj neki 1000% viszont ugyan ugy nyujtozkodikmint eddig viszont enni nem eszik,inni nem iszik mind a 2 szeme be van csukva....remélem nem vakult meg. Az állatorvoshoz is elvittük de azt mondta hogy nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel a másik viszont kedves volt és azt mondta hogy tegyük külön és vigyázzunk nehogy beköpje a légy. Bár ő nem remél semmi jót,de hátha. Be fujta neki valami fertotlenitovel(gondolom az volt)

Bevittem a műhelybe ott aránylag hűvös van és nincsenek legyek.A többi fürjet is bevittem egy elég nagy fa ládába(meg régebben a kiskacsáknak lett csinálva)tettem alájuk forgácsot meg betömöm a ládán a lyukakat valami rongyal a tetejére meg teszek pár téglát .Igazából ennyi lenne a kérdésem hogy:

Szerintetek meg fog gyógyulni?



2019. jún. 20. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos nem valószínű, hogy túléli. Ha csukva tartja a szemét és nem eszik-iszik, az már nagy gond.
2019. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hál istennek kinyiltak a szemei is es elkezdett enni-inni
2019. jún. 22. 06:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szurkolok!

A fürj az egyik legaranyosabb állat, vigyázz rájuk!

2019. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!