Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet elriasztani a...

Hogyan lehet elriasztani a fekete rigókat? Tönkre teszik a kertet

Figyelt kérdés
Faháncs van a kertben és állandóan feltúrják. A szép virágokat kiszedik és nem tudjuk elriasztani őket.

2019. júl. 17. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Védett, eszmei értéke 25000 forint.
2019. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem szedi ki a szép virágot, a faháncsban a bogarakat, pajorokat keresi, amik elrágják a szép virágok gyökerét.
2019. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél ki egy műanyag varjút, csak időnként forgasd. A madarakhoz ne nyúlj.
2019. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

A rigó nem eszik virágot. Bogarat eszik, ami a háncsban tanyázik, és tönkreteszi a "szép virágokat".

Ne bántsd a rigókat NEM KÁRTÉKONYAK!

(ellenben veled)

2019. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
71%

Drága széplelkek, a rigókat nem kell feltétlenül elpusztítani ahhoz, hogy elmenjenek a sunyiba.


A legegyszerűbb módszer a művarjú. Kétezer forint, kiteszel egyet vagy kettőt, több se jön oda. Ha ez kevés, akkor ultrahangos riasztóval is elzavarhatod őket.

2019. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Zavard csak el őket, hadd egyenek meg a bogarak a szép virágaiddal együtt.
2019. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg megjött egy méregzöld, de nem megy neki a szövegértés sem, nem meglepő, hogy mellélőtt...
2019. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus panelból kiszabadultam a kertes házba típusú emberek problémája. Örülj neki, hogy vannak madarak a kertedben.
2019. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Sehogyan sem kell.Isten állata ahogyan te is...
2019. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Emlékszem kis srác koromból.Sashalmon mamám kertes házas szomszédja.Amúgy nagyon kedves fiatal házaspár,gyerekei a játszótársaim voltak.Büszkén mesélték hogy szereztek légpuskát amivel irtották a sok verebet,mert nem lehet rendesen aludni az állandó csivitelésüktől.Emlékszem amikor egy ügyes horgász ismerősük hozott nekik friss 34(!)kis pontyot amit segítenem kellett megpucolni.Akkoriban én is horgásztam,de nem szóltam semmit.
2019. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!