Állatok - Gyakori kérdések
Kb 2 havonta kap bolha elleni cseppeket (orvos teszi rá), mégis látok benne néhány nagy bolhát. Ráadásul benti cica.
MacskákKínai boltból mwgéri venni? Vagy az első használatkor dobhatom ki? Illetve szerintetek milyet vegyek? Én ugy gondoltam hogy veszek egy kötöttet a mostani időszakra , és majd tavaszra. És egy téli kabátot. Ez így jó?
KutyákHogy az se legyen, hogy komolytalannak tűnik az ajánlat - de azt is elkerülném, hogy túl nyomulós legyen a dolog és emiatt visszakozzon az illető.
Egyéb kérdésekKét darab hím patkányt szeretnek tartani benne. Mekkora ketrec lenne nekik az ideális?
KisemlősökAz első 3 kutyámat felnőttként fogadtam örökbe, de most lettek cicáim és baromfiak a ház körül, nem merek kockáztatni, hogy a felnőtt kutya már sehogy sem fogadja el a többi állatot.
KutyákSziasztok Veszprém megyében keresek lovardát (ha lehet közel a megye székhelyhez) előző lovardámban sajnos nem tudok megtanulni ugrani így szeretnék keresni egy jobbat/ másikat. Előre köszönöm a válaszokat!
LovakSportos, jelenleg 32 kilós kankutyámnak keresek tápot. Az állatorvos szerint kb 36 kiló lenne az ideális súlya. Ezt úgy kéne növelni, hogy közben nagyon nagy mozgásigénye van, egyfolytában fut. Brit tápokban gondolkozok, másik kutyám Caret eszik, de ő sokkal lustább. Melyiket ajánlanád?
KutyákÉrdekelne,hogy melyek azok a halak amik nem szaporodnak. Mivel voltak guppyjaim,nagyon surun szaporodtak,es nem szeretnek megegyszer ilyet. Olyanra lennek kivancsi ami neonhallal is egyutt tarthato. Van meg 2 algaevom is.
Halak, akvarisztikaallergiás a kuty és kellemetlen szagú trutymó keletkezik a fülében egyszer adott a doktor ilyen jó fültisztítót ami megszüntette megfényes lett tőle a füle úgy 2hónapra kb
KutyákNem nagyon, csak éppen hogy érzem. A fűtő lehet rossz?
Halak, akvarisztikaAlapvetően azt gondolom, hogy felelősen tartanám. Kint lakna az udvaron, fűtött kutyaházban. Az udvar az kb. 1000m2. Orijen tápot kapna és napi 2* vinném el sétálni, reggel meg délután. Nagyjából 1-1 órára. Viszont amikor itthon vagyok, akkor is foglalkoznék...
Kutyákszerintem nem tesz jót az izületeinek. reggel amikor meglátja a családtagokat sorban, túl izgatott és ugrál?
KutyákHiába mondjuk. Ezért nem eszem meg a májat, megundorodtam tőle.
MacskákSziasztok! 3 cicámnak már 1,5 éve állandóan probléma a fülatkásodás. Többször elmentünk az orvoshoz,mindig ugyan az a procedúra. Nyakra csepp,füllcsepp sokáig és ennyi. Rengeteget takarítok a legkisebb zugot is,lakásban tartom őket stb. Mire azthinnem hogy elmúlik,...
MacskákHa jól vagyok informálva, a Profito mikro táp. Az érdekelne Easylife-nak melyek a makro tápjai?
Halak, akvarisztikaVan egy Bolder Colliem és mindent olyan gyorsan megtanult, hogy már nem jutnak eszembe új tsükkök. Tudnátok még mondani párat amit esetleg megtaníthatnék neki? Jelenleg ezeket tudja: Ül A nevét (felfigyel rá) Nem (abbahagyja amit csinál) Marad Gyere...
KutyákAz Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!










