Állatok - Gyakori kérdések
az lenne a kérdésem hogy szoktassam őket össze úgy hogy ne szökjön el a cicus?(Kis cicákkal gyanakvó DE nem bántja őket,nagykutyáktól fél és ledermed.)Kiskutyáknak húzza az agyukat.De a kutyus még kicsi lenne így valahogy össze lehet őket szoktatni?
MacskákAz én állításom szerint (mert én úgy olvastam) ezek a kutyák az uszkárok és még egy másik fajta keverékei(talán valami bichon), gazdag lánykák játékai és szegénykék a cuki plüss kinézet árán annyira beltenyésztettek hogy alig 4-5 évet élnek. Ellenben a kedves...
KutyákPl 2 a megengedett, de én 3 kutyát tartanék (nyilván nem kuvaszokat, bernáthegyit stb) és a tartásukkal is minden rendben (etetés, orvosi ellátás, séták stb) akkor tehetnek valamit a kutyákkal? Vagy hogy van ez? Köszönöm.
KutyákÖsszetétel: Hús- és állati származékok (csirke min 5%, vegyes hús min. 27,5%, hal min 1%), kukorica, korpa, rizs, állati zsír, alma, omega-3, omega-6. Analitikai összetétel: Nyersfehérje: min.25,00%, Zsírok és olajok: min.14,00%, nyershamu max.9,50%, nyersrost...
KutyákHa betegség milyen betegségek lehetnek?
Halak, akvarisztikaAz új cica már pár hete velünk van, a régi cica csak most került vissza hozzánk, eddig szüleimnél volt.
MacskákNem tudom eldönteni, hogy melyiket tartsam. Több hörim is volt már (nem egyszerre), de most megint szeretnék valami apró kis rágcsálót. Még egérkéken gondolkodom. Véleményeket, tapasztalatokat kérnék tőletek. :)
KisemlősökA kutyus a volt barátomé volt, de nálam maradt, ami nem gond, örülök neki, teljesen jól kijövünk. :) Kérdésem, hogy kell-e hozzá az előző tulaj, ha át szeretném íratni az én nevemre? Vagy nélküle is lehetséges? (Oltási könyve is nálam van.) Köszönöm a segítséget! :)
KutyákKét benti kutyánk van. Eddig lakásban laktunk nem volt semmi baj mindíg kibírták ameddig le nem mentünk. Most kertes házban lakunk. Ha nyitva van a bejárati ajtó nincs semmi baj, kimennek. De ha csukva van bepisilnek. Hogy lehetne megtanítani, hogy kikéreckedjenek? Mi lehet a baj?
KutyákA Thrombocyta szám --79, nagyon alacsony. A vas ++34,4, magas.
KutyákTigi Zsandár Delon Denis Narkó Maylo Molda Borisz Bora Alton Arzén Afton Válaszokat előre is köszönöm:))
KutyákKészülök venni egy boehmeit mik a tapasztalataitok? Mohát érdemes betenni neki a helyére? Mennyire kell nedvesen tartani a tőzeg egy részét? Mire érdemes figyelni? Stb..
Rovarok, ízeltlábúakKettő tengerimalacot szeretnénk tartani. Megmég azt szeretném megkérdezni hogy egy tizen-egy éves gyerek aki minden nap négy órakkor jön haza, attól függ tudná gondozni a kettő tengerimalacokat?
KisemlősökKöszönöm a válaszokat!:)
MadarakIdén műtötték a jobb kezemet és azóta nem tudom úgy használni, kicsi erőt tudok vele kifejteni. Tehát tudnátok ajánlani vmit ,amivel nagyobb erőt tudok kifejteni?
HaszonállatokHal leirasa: kb 3cm hoszusagu vekony, feher potyokbol van csikja a testen nagyon gyors es jo baratkozik a neonhalaimal?
Halak, akvarisztikaNemrégiben vettem két aranyos tengerimalacot, de még elég bátortalanok, legtöbbször elszaladnak a ketrecükben, ha megérinteném őket. Tudom, hogy ez az új hely miatt van leginkább. Szintén tengerimalacgazdik válaszát várom.
KisemlősökTetszik nektek a Bigi kutya név? (am. igy hivjak a szuka pumi kutyamat. A Tigi neven kivul milyen hasonló hangzású Bigi névre rímelő kan kutya neveket tudtok? Válaszokat előre is köszönöm:))
KutyákSzoval egy Labrador kutyust akarok venni es erdekelne hogy az oltasok , tappal egyutt menyibe kerulnenek havonta + mikor kell kezdeni az idomitast, napi hany orat igenyel a kutyaval valo foglalkozas ?
KutyákAz Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!










