Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Külföldről szarvasbogarat...

Külföldről szarvasbogarat rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni külföldről, de nem tudom hogy megbüntetnének-e érte ha esetleg valami ellenörzés során kinyitnák a csomagot és látnák hogy bogár lárva van benne?


Erről az oldalról rendelnék

[link]


2019. júl. 25. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vásárolsz a bugsworld.hu-ról? Jóval kisebb a kockázata, hogy baja essen a bogaragnak, és az ellenőrzésektől sem kellene tartanod!
2019. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Miért kellene a szarvasbogár?Talán tenyészteni,és aztán elengedni őket?

Mást nem is tudok elképzelni,mert erősen védett faj amit szeretnél.

2019. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

BÁRMILYEN, olyan bogarat rendelhetsz, legálisan, ami nem áll nemzetközi és/vagy hazai védelem alatt.

Az európai szarvasbogár idehaza védett. Jó eséllyel ezért el sem postázza az eladó. Ha mégis, és buksz, akkor rád verik az eszmei értékét és egy természetkárosítási és csempészési ügyet is!

2019. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatvédő vagyok.Azokat a fajokat is védem akik lepontoztak.
2019. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet lehet, vannak szülei, gondolj bele.Bár mindegyik tenyésztőtől vitt bogárnak voltak szülei...

Én Kis szarvasbogarat tartok, de azért mert még nagyon kicsi és a szülei meghaltak.Nagy terráriuma van, szeret ott élni nagyon el se megy, a kertbe minden nap kiviszem egy kicsit felügyelettel hogy

ne csak a terráriumban sétáljon.Ha most elengedném akkor a túléléshez az esélye 0.5 lenne szegénykémnek.

2022. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!