Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen pók? (Több lent)

Ez milyen pók? (Több lent)

Figyelt kérdés

Ma este egy kaszáspókhoz hasonló aranyos teremtménnyel találtam szembe magam az íróasztalomon, de nem tudom eldönteni, hogy mi volt ez. Nagy gömb alakú volt a teste és ilyen szürkés-kékes színű volt. A lábai akár csak egy házi kaszáspóké de bárki aki találkozott már vele légyszíves írja le, hogy mi ez, és csíp-e, rak-e petét, stb...

És ha ez tényleg csak egy házi kaszáspók volt, miért volt ilyen a teste?



#pók #undor #ja és kidobtam az ablakon
2019. júl. 28. 23:09
 1/3 anonim válasza:
Úgy ahogy a többi élőlénynek, úgy a pókoknak is vannak fajtái és ezen belül vannak kaszáspók félék is. Remélem tudtam segíteni
2019. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Már késő, de igazán megtisztelhetted volna magad, ha telefonoddal készített képet csatolod kérdésedhez!
2019. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen volt?


[link]


Ha igen akkor nyugi, totál ártatlan.

Kaszáspók ami valójában nem pók, csak pókszabású.

Csak 2 szeme van és mérge sincs.


Ami a házakban a sarokban van hosszú lábakkal az igazi pók, az az Álkaszáspók :)

2019. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!