Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez minek a lárvája/petéje?

Ez minek a lárvája/petéje?

Figyelt kérdés

(Képet a végén mellékelem)


Hazajöttünk 8 napos nyaralásból és a lábtörlő alatt, a zárt cipős szekrényben, a cipok alatt barna rizs méretu es alaku valamiket talaltunk.


Először azt hittem,hogy patkány ürülék de kozelebbrol megnezve olyan,mintha valami lárva vagy pete lenne.(ebben nem vagyok biztos ezert is teszem fel a kérdést)


Szóval azt kérdezem,higy ez milyen állatnak,pontosan minek a petéje vagy akarmilye?



2019. aug. 12. 11:42
 1/7 A kérdező kommentje:
A képet nem tudom bekuldeni mert kepfeltoltesrol akartam🤷‍♀️ nem ertek sajnos hozza szoval linket privatba ha el tudom kuldeni akkor elkuldom
2019. aug. 12. 11:43
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] talan igy sikerul megtekinteni
2019. aug. 12. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Horgásztatok? Ez a döglégynek a bábja szerintem.
2019. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem szoktunk horgászni😕
2019. aug. 12. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte biztosan az. Valamit beköptek a legyek és a kis csontikból bábok lettek. Ebből lesz újra légy.
2019. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rákerestem és nagy valószínűséggel az😅 koszonom megegyszer a valaszod ment a zold kez!


Ha valaki masra gondol nyugidtan irja meg meg a valaszat!

2019. aug. 12. 12:00
 7/7 Bencekemence válasza:
Egyszeru hazi legy bab
2019. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!