Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Ez minek a lárvája/petéje?

(Képet a végén mellékelem)

Hazajöttünk 8 napos nyaralásból és a lábtörlő alatt, a zárt cipős szekrényben, a cipok alatt barna rizs méretu es alaku valamiket talaltunk.

Először azt hittem,hogy patkány ürülék de kozelebbrol megnezve olyan,mintha valami lárva vagy pete lenne.(ebben nem vagyok biztos ezert is teszem fel a kérdést)

Szóval azt kérdezem,higy ez milyen állatnak,pontosan minek a petéje vagy akarmilye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lárva, rovar, bogár, pete

aug. 12. 11:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

A képet nem tudom bekuldeni mert kepfeltoltesrol akartam🤷‍♀️ nem ertek sajnos hozza szoval linket privatba ha el tudom kuldeni akkor elkuldom

# 1/7Időpont aug. 12. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link] talan igy sikerul megtekinteni

# 2/7Időpont aug. 12. 11:48 Privát üzenet
Horgásztatok? Ez a döglégynek a bábja szerintem.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 12. 11:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de nem szoktunk horgászni😕

# 4/7Időpont aug. 12. 11:58 Privát üzenet
Ez szinte biztosan az. Valamit beköptek a legyek és a kis csontikból bábok lettek. Ebből lesz újra légy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 12. 12:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rákerestem és nagy valószínűséggel az😅 koszonom megegyszer a valaszod ment a zold kez!

Ha valaki masra gondol nyugidtan irja meg meg a valaszat!

# 6/7Időpont aug. 12. 12:00 Privát üzenet
Bencekemence nevű felhasználó válasza:

Egyszeru hazi legy bab

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 14. 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol telel át a kullancs, vagy a petéje?
Ez mi? Minek larvaja?
Pár hónapja találtam a ruhák között ilyen kis barna kukacot. Vajon mi lehet? Lehet hogy a molylepke lárvája? Le is fotóztam, de még nem tudom hogyan lehet képet csatolni.
Ez minek lehet a lárvája?
SOS kikelt az imádkozósáskám petéje és teljesen más mint amire számítottam. Most mit tegyek mivel etessem őket?
A macskabolha illetve petéje, lárvája elpusztul egy 30 perces 40°C-os gyorsmosással?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!