Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan takarítotok a pókok ellen?

Hogyan takarítotok a pókok ellen?

Figyelt kérdés
Fóbiás vagyok de akárhogy takarítok mindig vannak. Ti mit szoktatok csinálni ellenük?

2019. aug. 13. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Én porszívóval végigmegyek rajtuk, használni is szokott, nem marad egy se.

A kitartóbbakat hamvasztóval intézem el, persze csak ott, ahol nincs éghető dolog a közelben.

2019. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem tenyér méretű, akkor cobra insect killer spray-vel fújd le.

+ A hálóját teleszkópos portörlővel szedd le.

2019. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En mindig kiteszem oket a hazbol.olyan meg nincs hogy eltunnek veglegesen
2019. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha lefujom őket akkor egyből halnak?

Mi az a hamvasztó?

2019. aug. 13. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

A hamvasztó olyan mint a szakácsfáklya, csak jóval nagyobb a tűzereje. Gyakorlatilag egy lángszóró. 1300 fokos lángja van, amitől még az ezüst is megolvad. Nincs az a pók, ami ezt kibírja. Persze, lambériázott lakásban igen rossz ötlet használni, de a kőben semmi kárt nem tesz.


[link]

2019. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Egy picit még kapálóznak, ha lefújod, de vannak más márkájúak, azok talán gyorsabban hatnak nem tudom.
2019. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kitelepítem őket, vagy leporszívózom, ha muszáj. Meg a macska is megfog párat.

Őszintén szólva, én nem szeretem bántani őket, és ha nem másznak rám, nincs velük különösebb bajom sem.

2019. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan hamvasztót honnan lehet venni?
2019. aug. 13. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát például azon az oldalon :) én is onnan vettem a magamét. OBI-ban is lehet kapni, Rottenberger márkájút, de az jóval kényelmetlenebb, és nem piezós (azaz kívülről kell meggyújtani, gyufával vagy öngyújtóval). Ez a palackos önmeggyújtó hamvasztó szerintem sokkal kényelmesebb.

Ha rám hallgatsz, kettőt veszel, mert az égőfej egy idő után elhasználódik. Más probléma nincs vele, nagyon jó kis hamvasztó ez, csak jól rá kell csavarni a palackra az égőfejet.

2019. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

És elég hatásos ellenük?

Milyet ajánlotok melyik a legjobb?

2019. aug. 13. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!