Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen hangyafajok élnek...

Balorien kérdése:

Milyen hangyafajok élnek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam olyan oldalt ahol megtalálható az összes Magyarországon élő hangyafaj. Ha esetleg tudtok egy ilyen oldalt megköszönnék egy linket. Viszont ha sokat tudtok a hangyákról az érdekelne milyen olyan fajok élnek nálunk amik több királynősek és fészken belül párosodnak. Tudom, hogy a Fáraóhangya ilyen de mivel lakásokban élnek nehéznek tartom, hogy kiássak 1 királynőt. Esetleg van egyéb ilyen faj amit könnyű elkapni?

2019. aug. 20. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered legalább a védetteket inkább hagyd őket békén.

[link]

2019. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
védetteket énis megtaláltam :)
2019. aug. 20. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen a linken kattints Magyarországra és kilistázza mind a 126 hangyafajt. Itthon tudtommal nem él olyan faj ami fészken belül párosodna, vagy ha igen akkor azt fogságban nem fogod tudni reprodukálni (gondolom ez lett volna a cél). A bolyok kiásása megint súlyos etikai kérdés, szerintem jobban jársz ha inkább vásárolsz egy egészséges bolyt megbízható forrásból.


[link]

2019. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!