Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Elektromos rovarriasztóval...

Garott kérdése:

Elektromos rovarriasztóval van valakinek pozitív eredménye?

Figyelt kérdés

Az alábbi a problémám:


Nemrég költöztem új lakásba. És bár korábban a panelben ahol laktam is fordultak elő igen beteg rovarok és bogarak (a levélsáska volt talán az éjszakai megjelenők közül a legijesztőbb), az új helyen extra nagy arányú a pókok aránya. Ami alapban is igen zavar (elég erős rovarfóbiám van), de a tegnnap éjszaka arra ébredtem, hogy valami mászik a lábamon. Az erős pánikot leküzdve lerugdostam magamról, és a világítás felnyomása uán derült ki, hogy egy Légyölő pókszázlábú

volt.


Nagy nehezen leküzöttem hogy első felindulásból rágyujtsam a házat és levágjam a lábam, de aludni már semmit nem aludtam. A mai napom nagyrészében, megpróbáltam szilikonnal befújni az összes lyukat, ahonnan kijöhetett, és aktívan kerestem a neten valami lehetséges megoldást ellene. Rengeteg elekromos rovarírtót találtam, de kb mindegyiknél írják ugyan annyian, hogy minden rovar eltűnt, mint ahányan, hogy zajos, és semmire sem jó. Ezért örülnék, ha valaki, aki találkozott olyannal ami a számára működött örülnék ha megírná melyik fajta volt.


Előre is köszönöm!



2019. aug. 24. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A pókok nem rovarok
2019. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
inkább piros Raid vagy Biokill
2019. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!