Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi ez a kicsi szúnyogszerű rovar?

Mi ez a kicsi szúnyogszerű rovar?

Figyelt kérdés

Tavaly költöztünk új házba, tavaly is és idén nyáron is előjöttek. 2 hálószobában is vannak. Csípnek, pont úgy, mint egy szúnyog, de talán még jobban is viszket annál. Kisebbek, mint egy szúnyog, nehéz őket lecsapni, nincs hangjuk. Főleg éjszaka csípnek, sok éjjelt virrasztottam már át miattuk, mert megcsipkedtek és onnantól kezdve csak vakaróztam. Néha nappal is csípnek. A kép egy órája készült. Szúnyogriasztó hatásos ellenük, de sokszor egy hétig egyhuzamban minden éjjel mennie kell a riasztónak, különben csípnek. Volt már párszor, hogy napközben megláttam egyet a falon, de nem is tudom, hogy sikerült e lecsapni, mert kicsik... A csípésről is linkeltem képet.

[link]


2019. aug. 26. 17:33
 1/2 anonim válasza:
bolha?
2019. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek repülnek, nem ugranak.
2019. aug. 27. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!