Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan lehet kiírtani zsizsike...

Hogyan lehet kiírtani zsizsiket a házból?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete láttuk először az elsőt, és azóta már sokat agyonnyomtunk de állndóan jönnek elő újak. 1 nap kb 5-öt szedünk össze. Már néztem hogy hogyan lehetne kiírtani de konkrét választ sehol sem találtam, mert mindenhol csak arról írtak, hogy mit csináljunk ha az élmiszerben találtunk, de nálunk nem biztos hogy onnan jönnek. A gyerekszobában van a legtöbb, de most már az egész lakásban találunk bogarat. Még a kamrában lehetnek, de már szerintem a szobákban is elkezdtek szaporodni, úgyhogy az egész házból ki kéne őket írtani. Ha valaki volt már hasonló helyzetben vagy tudja hogy ilyenkor mit lehet csinálni az írjon!
2019. szept. 19. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként itt egy kép:


[link]


Kb azok is ilyenek ami nálunk vannak.

2019. szept. 19. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Van rajtatok csípés? Nem lehet, hogy inkább ágyi poloska van nálatok? Hasonlóan néz ki.

Azt viszont csak profi rovarirtó tudja kiírtai.

2019. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs rajtunk csípés.
2019. szept. 19. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt egyszer egy rahedli, a titok nyitja egy régi szekrényben lévő valamilyen élelmiszer volt, amit apám rohasztott ott x ideje....

Mindenből pespájzolt, meg is volt az eredménye.

Talán emiatt nem raktározok én semmit, inkább lemászok 86x a boltba.

2019. szept. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszöm az eddigi válaszokat! 🙂
2019. szept. 20. 08:20
 6/6 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2019. szept. 20. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!