Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy poloska a szobámban....

Banánhintahercegnő24 kérdése:

Van egy poloska a szobámban. Hogy lehet kiírtani őket?

Figyelt kérdés
Gyűlölom a poloskákat. És mostanában egyfolytában bejönnek a szobámba nincsen szúnyoghálóm és nem tudom mivel kiirtani őket a szobámbol. Van valami módszer vagy növény amit utálnak? Vagy valamivel meg lehet őket ölni? PLS (iu. : nem kertes házban lakunk)

2019. szept. 25. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Én le szoktam fújni sima légy és szúnyogirtóval,aztán ha elkezd össze-vissza röpködni, lecsapom.
2019. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esküszöm miattuk is költöztem nemrégiben. Volt olyan, hogy kimentem az erkélyre késő ősszel, és nem hazudok kb 1 perc alatt bejött több 100 poloska. Sírni tudtam volna. Soha nem láttam ilyen helyet, ahol ennyire szennyezett volt a környezet a dögökkel. Az egy négy emeletes panel volt. Szerintem tegyél fel hálót nem drága. Nincs más ami segít úgy vélem.
2019. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy poloska miatt nem kell ennyire kétségbeesni. Jön az ősz és a tél, ilyenkor mind próbálnak védett helyre kerülni. Ha viszont sok van belőlük, gazdaboltban viszonylag olcsón lehet kapni poloskairtó mérget.
2019. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A lecsapás a legrosszabb, nagyon büdös lesz.
2019. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tölts szappanos vizet egy tálba és világítsd meg. Abba fognak repülni és elpusztulnak.

Én is utálom őket.

2019. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamint ha nincs háló, akkor nyilván legyen.
2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Hozzám is bejött egy tegnap. Azóta találgatom, hogy ki akar lehallgatni.
2019. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Megfogod és kidobod az ablakon. Vagy ha annyira gyilkolászni akarsz, akkor összetaposod. Ennyi.


Off: Miért kell ősszel-télen állandóan a poloskák miatt vernyogni? Nem bírom felfogni.

2019. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ha csak egy van, akkor fogd meg és dobd ki. Ezek nem utálnak semmit csak meleg helyen akarnak áttelelni.

Néhány százasért már kapsz szúnyoghálót amit tépőzárral tudsz rögzíteni körbe az ablakon. Nincs más megoldás.

2019. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel kedves "druszám" (%), hogy ha megfogja és kidobja, akkor olyan büdös lesz minden, hogy ihajj.

Kérdező! Két választásod van: vagy fogsz egy papírzsebkendőt és azonnal összenyomod, vagy hallottam egy házi praktikát, amit még nem próbáltam, nem tudok róla nyilatkozni: állítólag ecet és szódabikarbóna keverékét kell kitenni a párkányra, vagy ahonnan jönnek.

Annyiféle poloska van már, hogy még magam is csak lesek. Én akkor akadtam ki, amikor kint voltam az erkélyen sötétben, valószínű a hajamban behoztam a lakásba, ráfeküdtem a párnámra és úgy konkrétan teljes huzatcserét kellett csinálnom, mert nem lehetett megmaradni a bűztől. Nem trancsíroztam szét, csak megijedt, és árasztotta azt az iszonyatos erős szagot. Utána megfogtam egy vastag papírzsebkendővel. De vigyázz, mert repülnek.

Mindegy, a lényeg, hogy a szódabikarbóna+ecet állítólag távol tartja őket.

2019. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!