Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Láttatok már fekete-piros...

Láttatok már fekete-piros csíkos mezei poloskát? Mondták, hogy új fajták bukkannak fel. Én már láttam egyet! Undorító!

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanolyan poloska mint a többi. Sztem cuki.
2019. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Cuki?? Nekem egyszerűen undorító! Nem tudok velük mit kezdeni! Minden kis résen befúrják magukat és ellepik az egész házat! Irtózatosan büdösek!
2019. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Eh, élni és élni hagyni, ez a mottóm.
2019. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
60%
Többféle honos fekete-piros faj is létezik, ha hosszanti csíkokról van szó, az a Graphosoma lineatum - csíkos pajzsospoloska (NEM mezei, ahogy a házakba "betörő" fajok sem mezeipoloskák), itthoni faj, nem most jelent meg, nem fog elszaporodni sem. Mezeipoloskából (Miridae spp.) is létezik fekete-piros színű, szintén honos, pl. a Doraeocoris-fajok némelyike, de ők nem csíkosak.
2019. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
66%

Mátranováki Fényevő: nem volt semmi válasz! :)

Ezt Novákon tanultad? :)

2019. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
#5-ös, az előző alapos válaszát te is ide tudtad volna guglizni, ez persze nem csökkenti az igyekezete értékét.
2019. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mérgemben rávertem amikor megláttam a barackfa ágán !
2019. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én még nem láttam, de most már rettegve fogok közlekedni, hogy ilyen is lett Magyarországon. Poloska fóbiám van, és nem tudok vele mit kezdeni...

Tudja valaki, hogy lehet poloskamentesítenin a házat?

2019. okt. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyre több poloskafaj létezik már, brit tudósok több évtizedes munkája van az új fajok létrehozásában. Szerencsére már az összes faj védett lesz nemsokára, ezért igyekezzetek megkóstolni a különböző belőlük készült ínyencségeket, bár én nyersen szeretem, szárítva. Több zacsival eszek naponta.
2019. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!