Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy vannak pókok a szobámban...

Hogy vannak pókok a szobámban mikor 2-3 naponta takarítok alaposan és az ablakok sincsenek nyitva?

Figyelt kérdés

2 ablak van itt de ilyenkor ősszel már sose nyitom ki őket. Ráadásul az egyik dupla,szóval ha az elsőn átjut a másodikon biztos nem. Az ajtót meg hát ugye ki kell nyitni amikor ki kell nyitni..de hát az alatt a 3 másodperc alatt hogy jönne már be bármi is. Meg eleve mindig a szokásos helyeken bukkannak fel,olyan mintha egyszerűen odateleportálnak. Ágy mögött alaposan kitakarítok,2 nap után már megint ott van egy,ugyanez a többi kritikus hellyel is

Szokott lenni nagyobb,kisebb,sőt ma olyan is volt ami repült...

Annyira elegem van már belőlük,főleg hogy irtózom tőlük mint az állat,elég egyet meglássak már kikerülök a nyugalmi állapotomból és kell vagy 2 óra míg visszatér a normál hangulatom.

A netes csodamódszereket nem próbáltam,és ahogy itt olvastam volt olyan akinek nem váltak be. Komolyan már arra gondoltam,hogy hozok egy macskát,mert hallottam valakitől hogy az övé levadászik párat. A szüleim mindig is utálták a macskákat,meg nekem se a kedvenceim,de amennyi rovar itt előfordul(főleg nyáron..)Már ez ilyen végső elkeseredés lenne


2019. okt. 10. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan egy szellőzetlen barlangban tengedet a napjaidat friss levegő nélkül? Nem csoda, ha már repülő pókokat hallucinálsz.
2019. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ne macskát, hanem tyúkot szerezz, hamarabb megeszi a pókot.

Ha meg te éheznél meg, akkor le lehet vágni. :D

2019. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lakás gondolom nem 1 szobából áll, a falak és a plafon sincs 2 naponta takarítva.. A pókok nem tudnak teleportálni!
2019. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár macskám,de pókot még egy sem fogott.

Inkább elszalad előle

2019. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
repülő pók :DDDDD
2019. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb elmebeteg...
2019. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
A mi egyik macskánk tegnap az ablakban megfogott egy döglegyet és megette. Olyan hasznosak.
2019. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát a mi macskánk van, hogy levadássza a pókokat, de volt olyan is, hogy nekem kellett, aztán ő már csak megette a hulláját - de újra termelődnek, ezek a pókok kiirthatatlanok!
2019. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne írjátok, hogy a macska levadássza a pókokat, mert nem igaz! Még képes macskautálóként beszerezni egy szerencsétlent, akinek aztán nem nagy jövőt jósolok nála!

Nem fog a macska a plafonra, falakra, vagy az ágy mögé menni, esetleg ha az orra előtt mászik, akkor játszik vele, de pók ellen a macska mint ellenszer, röhej!

Vegyél egy rovarirtó spray-t Kérdező és fújd tele a szobádat, mielőtt elmész otthonról. Ha mégis látsz utána, azt is lespricceled és a probléma megoldva!

2019. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk pár dolgot: Azt az ablakot ki szoktam nyitni,amin van szúnyogháló,szóval akkor se jöhet be semmi

Az a cucc ami repült úgy nézett ki mint egy pók,nem akkora volt mint az átlag hanem kisebb. Nem tudom akkor mi volt,kérem a biológusok mondják meg

2019. okt. 10. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!