Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár?

Ez milyen bogár?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos elég sok ilyennel találkoztam a házban. Hogyan tudnám eltűntetni ezeket? Egyszerű chemotox vagy valami ilyesmi elintézné szerintetek?

Köszönöm.



2019. okt. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezüstös pikkelyke. Nálunk penészbogárnak is nevezik, hogy az is hivatalos-e, azt nem tudom. Nálunk is hadjáratoznak időnként, de nem szoktuk irtani. Valamilyen riasztóval próbálkozz, mert simán visszatelepednek.
2019. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fúj nálunk is akad... Leginkább az ágy mögött. Felújítás előtt rengeteg volt. Le lett szedve a szőnyeg örültem h elfognak tűnni. Aha éjszaka a betonon mászkáltak. Felújítás után mégtöbb lett😂egyszer egyet megöltem utána sokáig nem találkoztam velük. De egy kettő mindig akad a szőnyegen. Éjszaka jönnek elő reggel lámpa kapcsolás után vonulnak vissza.
2020. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!