Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan jönnek a molylepkék?

Honnan jönnek a molylepkék?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából nem is a molylepkékkel van a baj, mert azokkal szinte nem is találkozok, de a lárvái itt másznak fel a falamon folyamatosan. De olyanok, mintha nem is jönnének sehonnan, hanem egyszercsak megjelennének a falon. Előbb is leszedtem egyet a falról, alatta megnéztem a padlót, nem volt semmi, utána 2 perc múlva már megint ott volt egy a falon másfél méter magasan... Van egy papagájom, aminek a ketrece tele van magokkal, homokkal és ilyen dolgokkal. Lehetséges, hogy onnan jönnek? Mert leginkább a papagájom felöli részen kezdenek el felmászni a falon. Hogyan kéne kiírtani őket?

2019. okt. 17. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom a valaszt, de ha ez megnyugtat nalam is ez a helyzet😃
2019. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nálam már annyira elviselhetetlenül jönnek, hogy most az éjszaka közepén nekiálltam takarítani meg befújni rovarirtóval
2019. okt. 17. 23:28
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a semmiből születnek Isten teremti őket
2019. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
A magkeveréket nézd át, ha találsz benne háló szerűen összeragadt szemeket, akkor kukacos. Lefagyasztással menthető. A papagájod mellé meg vegyél párt, mert egyedül nem tarthatók.
2019. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2019. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden papagály igényli a társat! Van ami olyan amit egyedül lehet tartani például a jákópapagály ilyen
2019. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
#6 Persze, biztos igaza van annak, aki le sem tudja írni helyesen azt, hogy papagáj. Értek hozzájuk. Minden papagáj társas lény, csak az emberi önzőség miatt kényszerülnek magányra, amibe bele is halhatnak. Jó példa a jákó, nekik fejletebb az értelmi és érzelmi szintjük, különösen fontos számukra a párban tartás. Erről ennyit.
2019. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor jelennek meg, ha van számukra élelem.


Szóval itt az jdő egy naagy nagy takarításra.

Papagáj ketrecét is javaslom így akkor legalább hetente, de inkább néhány naponta takarítani, addig amíg el nem tűnnek a lárvák.

2019. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
vagy például a plüss papagáj, a halott papagáj...
2019. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Még is már kb 13 éve van velem a papagáj, és teljesen jól megvan. Vettünk már neki párt kb. 5 éve, de kb. pár nap múlva vissza kellett vinni.
2019. okt. 18. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!