Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Szúnyogoknak, kullancsoknak mindegy, hogy milyen típusú vért szívnak?

nov. 10. 00:18  Privát üzenet  

A válaszok
Minden vércsoportból szívnak, de a szúnyogok jobban szeretik az O vércsoportot a többinél, kullancsról nem tudok

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 10. 00:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Micsoda véletlen, hogy feltettem a kérdést, aztán olvasom a választ, erre alatta egy olyan reklámot mutatott a gép, hogy rovar és rágcsáló írtás. :DDD

# 2/6Időpont nov. 10. 00:33 Privát üzenet
Szúnyog mint ha érezné a 0(+)-t, kullancsok eddig lekopogom még nem találtak meg. 0+,27F

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 10. 01:55 Privát üzenet
Fehér Barbara Kyoko nevű felhasználó válasza:

Nem tudom, miért jön mindenki a nullással, én A-s vagyok , és imádnak a szúnyogok :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 10. 07:22 Privát üzenet

Nullás vagyok és nem nagyon csipnek a szúnyogok.

Én azt vettem észre, hogy a nőket gyakrabban támadják ezek az élősködők. De ez is csak egy népi megfigyelés tudományos alap nélkül.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 10. 08:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

# 6/6Időpont nov. 10. 18:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha két szúnyog egyszerre szívja a véremet és az egyik az artériát másik pedig a vénát szopja, akkor kiegyenlítik egymás szívását és nem vesztek semmi vért ugye? Olyan mintha kötelet húznának nem?
Hány szúnyog kell ahhoz, hogy annyi vért szívjanak ki, hogy egy ember belehaljon?
Van olyan hogy megcsíp engem egy szúnyog és azt a szúnyogot megcsípi egy másik szúnyog hogy kiszívja azt a vért amit az első belőlem szívott ki?
Egy szúnyog egy nap mennyi vért szív?
A kullancsoknak vannak jogaik?
Hány milliliter vért szív ki egy átlagos szúnyog egy jól sikerült csípéssel, amikor teleeszi magát?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!