Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A pókoknak mindegy, hogy...

A pókoknak mindegy, hogy hangya, szúnyog, légy, katica, poloska, méh, darázs ragad a pókhálóba? Akármelyik megfelel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Láttam már darazsat csapdába esni, a pók ügyesen be is pólyázta :) (a darázs meg próbálta megszúrni, érdekes küzdelem volt)


Illetve volt egy pókom - egy keresztes, aki a kertembe költözött. Őt néha etettem hangyával, örült neki.


Ennél többet sajnos nem tudok mondani, nem értek hozzájuk.

2019. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Poloskát nem bántja. Érdekes volt amit láttam, a poloska belerepült a hálóba, a pók nagyon gyorsan elindult felé, a poloska kilövelte a "bűzfolyadékot", a pók úgy, szinte reptében tett 180'-os fordulatot és elrohant.
2019. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen, a felsoroltak közül mindent elfogyaszt, kivéve a poloskát, azt sajnos nem. :(
2019. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy konkrétan melyiket eszi meg ezek közül, és melyiket nem, azt nem tudom... De ami nem tetszik neki, azt úgyis kidobja. (Más kérdés, hogy a zsákmányállatnak mindegy, mert általánan úgysem éli túl...)
2019. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. A pók fajától függ, hogy mire vadászik. Van, ami pl. más pókokra csak.
2019. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 12. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Én poloskával etettem a keresztest, az nem finnyáskodott.
2019. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy megeszi-e a pók a polskát, de az biztos, hogy belegabalyodik a hálójába, és akkor nincs menekvés. Sokszor találtam begabalyodott poloskát jól kiszáradva, na azóta nem is üldözöm annyira a pókokat
2019. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!