Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kb 6db 7cm-es csótánynak...

Kb 6db 7cm-es csótánynak minimum mekkora méretű terrárium az ideális? Mik tarthatók egymás mellett?

Figyelt kérdés

A különböző csótány fajok jól elvannak egymás mellett? (Pl. Jávai sziszegő és Madagaszkári bütykös)

Illetve milyen állat tartható még esetleg egy terráriumban velük, aminek ugyanilyen a hely, páratartalom, hő és talajzat igénye+ nem zavarják egymást? Akár valami más rovar, vagy teljesen más típusú állat. Van egyeltalán ilyen?



2019. nov. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Csótányokat, ikerszelvényeseket, ezerlábúakat, ászkarákokat nyugodtan lehet egy helyen tartani.


A csótányoknak nem kell sok hely, úgy is szeretnek elbújni közösen :D


De persze mutatósabb egy nagyobb terrárium tele csótikkal, pár növénnyel, hátul műsziklafallal...


Nekem most csak egy 35x17cm-es van berendezve lightosan...

Igaz csak14db csóti van benne...

1 nagy Gromphadorina oblongonota nőstény (a hím sajna feldobta a pacskert)

11db még picike és 1db már nagy Argentín csóti

és 1db kintről befogott "magyar" Erdei csótány :D


Meg elvileg van benne pár db ászkarák is és egy ikerszelvényes de azok úgy eltűntek hogy azóta sem láttam őket.

2019. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél! ☺️
2019. nov. 30. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :)


Jövőre én is akarok venni egy nagyobb akváriumot amit majd berendezek...

Jó pár csótifajtát kinéztem már, vannak igazán szépek!

Aranycsótány, krómcsótány, Ármyék csótány, Szemfoltos csótány stb..


Hátha még nem ismered az oldalt:

[link]

2019. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is itt nézegettem őket. :)

És ha már így belebotlottam valakibe, aki ismeri ezt az oldalt... Újabb kérdés.

Úgye pár faj alá oda van írva pl. hogy 3db. Ezt akkor úgy kell elképzelni, hogy ha rendelek és beállítom a mennyiséget 1-re, a kiírt árért 3-at küldenek?

2019. dec. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!