Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van egy pókom a fürdőszobában...

Van egy pókom a fürdőszobában a sarokban - reggelente átrakom egy másikba, hogy a szüleim ne nyírják ki, de másnap reggelre mindig visszamegy. Miért nem marad ott?

Figyelt kérdés

Jópofa, tökéletes háziállat, de miután látható méretűre nőtt, átraktam a másik sarokba (4 méterrel odébb).


Miért nem marad ott, miért mászik minden éjjel vissza?


2020. febr. 13. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne pakolgasd a pókot, mert valamiért abban a sarokban érzi jól magát!:)

Képzeld el, ha téged minden reggel átpakolnának Afrikába, vagy Szibériába, mennyi meló lenne mindig hazamenni?


Szólj a szüleidnek, hogy apók a TE pókod, a védelmed alatt áll, haverod, ezért ne bántsák!

2020. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De jóóó, több ilyen mentalitású ember kéne a világra mint a kérdező, gyerekként példát mutatsz a felnőtteknek! 😍
2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%
Mit szívsz emojis kisgyerek? 2.
2020. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
El tud kezdeni szaporodni, és sok kis pókod lesz.
2020. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Egyedül?:D

2020. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a konyhában volt egy vörös keresztes. Elneveztük Sharlotte-nak, aztán megtanítottuk pacsit adni, ès azt is hagyta hogy simogassuk. Aztán sajnos lepetèzett ès eltűnt. Nagyon szerettem, aranyos volt.


Kèrd meg őket hogy ne bántsák, fogják fel úgy mint egy kutyát vagy macskát, hogy ő a te kiskedvencet. Ès Sharlotte-ot mèg etettem is ès elfogadta.

2020. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!