Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pók a Rendszerben. A számítógé...

Xpriest kérdése:

Pók a Rendszerben. A számítógépembe beköltözött egy pók és mivel arachnofóbiás vagyok, szükségem lenne kis segítségre! Hogyan távolíthatom el onnan?

Figyelt kérdés
Egy teljesen zárt házról van szó, amit felnyitottam, mert alkatrészeket cseréltem volna benne, erre, ahogy a tápot vettem volna ki, na pókhálóhoz nyúltam, mivel nem láttam van-e ott valami belevilágítottam a telefonnal és egy piszok pókot találtam benne, akit azóta is figyelek, de nem akar elköltözni onnan. Hogy invesztáljam ki onnan? Félek is tőle és allergiás is vagyok a csípésére, plusz kérdés: hogy a fenébe tudott oda bemászni és mit eszik egyáltalán ott? Miért nem megy el? :(

2020. márc. 11. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Algoritmus általános 8és az egy teknős!;)
2020. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cstas válasza:
52%
Ez igen egyszerű,ha van otthon kompresszor vagy ha nincs veszel egy palack sűrített levegőt majd kiviszed a házból a gépházat egy egyenes placcra majd felnyitod és elkezded fújni a pókhálót egy idő utáb kijön a pók és te eltaposod. [CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!!!] Egyébként meg kűszd le a félemed és füstöld ki az csak egy pók jobban fél tőled.
2020. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%
Te a lelki társam vagy, eskü én is pont így reagálnék, barátnőmnek meggyőződése volt, hogy ezt én írtam ki. Hasznos tippem nincs, de fogadd együttérzésemet!
2020. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha sokadik emeleten laksz dobd ki az ablakon. A pók halálra üti magát, utána visszaviszed a számítógépet és nyugodtan csinálhatod.
2020. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na igen, ha ilyen egyszerű lenne.

De az arachnofóbia nem olyan, mint a (nem tériszony) "félek a magasságtól", mert az ember lekűzdi a félelmeit, ez a csontoig megrezget.

Ennek ellenére, most el ne képzeljétek, de egy portörlő mókussal akartam kipiszkálni onnan, figyeltem elmozog e, de csak beljebb ment. Azon gondolkodtam, hogy a lapom 80 rongyomba került, ha véletlen megsüti is a pókot, ne menjem már tönkre ezért ki akarom tessékelni onnan.

Nem tudom mióta van ott, egyáltalán hogy kerülhetett oda, de nem akar kimenni onnan :(

De miért nem?

Egy értelmes állat ott van ahol eszik, ez miért nem egy sarokban van a hálójában, mint minden valamire való pók?!

Meg ez olyan fura pók. Olyan, mint egy sima kaszás, de vastagabb lábai vannak és (most szebben nem tudom leírni) világos fos színe van.

nekem főleg undorító...

A levegős dolgot megpróbálnám. Most csak olajam van itthon a géptisztító szettből, de amúgy is kell sűrített levegőt vegyek és ezt jó tanácsnak vélem.

2020. márc. 11. 22:21
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Arachnofóbiásként tökéletesen megértelek. Csak van valaki a családodban, aki nem az, kérd meg, hogy pusztítsa ki onnan.
2020. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"kűszd le a félemed"

mi a f....???? :DDDD


"portörlő mókussal .... a lapom 80 rongyomba került"

a portörlő mókusok a satitkus elektromosságot igyekeznek kihasználni. nem a pók miatt fog kisülni a lapodon néhány kondi hanem a mókus miatt! csak óvatosan az ilyen portörlő micsodákkal a gép körül!!


"de nem akar kimenni onnan :( De miért nem?"

mert jól érzi ott magát


Nézd meg az Eszközkezelőben hova csatlakozik pontosan és próbáld meg leválasztani, vagy eltávolítani a drivert! Ha már a Registryben van, akkor kicsit komplikáltabb a helyzet, úgyhogy fogd meg a porszívót és szivasd ki!! a zsákot meg dobd ki és kész. Ha meg porzsák nélküli akkor kiviszed az utcára és kiöntöd. Talán túléli.

2020. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Látom a válaszok egy része elbagatelizálja a dolgot... -.-"

Nekem nem vicces. A statikus portörlő szerintem sem volt jó ötlet, de annak volt hosszú nyele. Amúgy egyedül élek és mivel nincs szőnyegem ezért porszívóm sincs itthon.

Ez a jól érzi magát meg nem egy válasz.

úgy tudom, a pók kifejezetten a sötét és nedves helyeket kedveli, meg az olyat ahol vadászhat magának valamit amit ehet, na de mit eszik a tápom körül?

legalább enni mozdulna ki.

2020. márc. 12. 06:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél levegő szprét.
2020. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mit eszik? néz meg mire kötötte a hálóját? 5 voltra vagy 12-re? SATA-s vagy PCIe? :D


Azért érzi jól magát, mert sötét van. Valszeg ezt találta a legjobbnak a lakásban - vagy az összes többi hely már foglalt.


Nem mozdul ki enni? :DDDDD Nber ő ott eszik ahol a hálója van, nem kell neki arrébb menni hogy egyen. Az más kérdés, hogy a gépbe nem fog semmi bemenni amit megehetne, úgyhogy valszeg éhen fog dögleni szegény.


Szomszédokkal hogyan vagy? utálod őket mint én? mert akkor még kölcsön sem tudsz kérni porszívót...

Akkor meg tényleg vidd le a házat és fújkodd ki.

Benzinkútra nem tudod elvinni? ott a kompresszorral ki lehet fújni jobban.

2020. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!