Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A házunkba bejövő hangyák...

A házunkba bejövő hangyák miért szeretik a gumikesztyűt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltál benne? Ha pl. mosogattál lehetnek rajta fincsi dolgok nekik, még ha meg is mostad. Vagy csak az illata.
2020. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit sem. A friss, érintetlenre ugyanúgy jönnek, mint a használtra.

Először én is arra gondoltam, hogy biztos rajta lehet valami, de a dobozba is belemennek, az újakra.

2020. márc. 30. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a bögrém imádják csak, miután a szekrénybe teszem, valószínűleg egy pici víz mindig maradt benne, ezért jampiztak a bögrébe. De ha valamilyen gyógynövény teát készítettem régebben, mindig versenyt kellett innom, mert ha csak úgy az asztalon hagytam, akkor medence party-t rendeztek a bögrémbe lubickolva.


A fürdőkádról nem is beszélve, mindig morgok velük ahogy vatta pamaccsal kimentem őket onnan, akkor jampiznak ott amikor fürödni megyek, a mosdókagylóba meg akkor mikor fogat mosok. De szerencsére már leszoktak róla, így nem kell többed magammal fürödnöm, vagy fogat mosnom. :)

2020. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a belsejét szeretik, akkor szerintem a hintőpor vonzza, mert minden gumikesztyűn van ilyen kevés bevonat tippem szerint, első felvételkor lehet érezni rajta. Vagy szimplán a gumikesztyű anyagának illata. Előző vagyok!
2020. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudják hogy koronavírus van XD
2020. ápr. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!