Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan irtsam ki a molyokat?

Hogyan irtsam ki a molyokat?

Figyelt kérdés
Kb háromnegyed éve a szobám falát visszhang elnyelő szivaccsal raktam körbe, és azóta észrevettem hogy egyre több moly van a szobába. Mindenhol kerestem a "fészket", a ruhásfiókban, könyvekben, majd megnéztem a szivacs mögött és rengeteg petét találtam. Kitakarítottam ami ott volt, de hogy tudom teljesen kiirtani, vagy megakadályozni hogy tovább szaporodjanak? Minimum napi 15 öt csapok le, és nagyon idegesítő tud lenni.

2020. ápr. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Biostop nevű ragasztós papir herkentyű aminek a közepén van valami molyokat vonzó anyag. Minden szobába vegyél, ahol előfordulnak.
2020. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


és van hasonló élelmiszermolyokhoz is.

2020. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es: igen, ez az amit linkeltem, feromonos szexcsapda. :-D
2020. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a feromonos csapda elég kétélű. Mi csótányok ellen raktuk ki, azt tapasztaltuk, hogy állandóan tele volt. Végül szakembert hívtunk, aki rögtön mondta, dobjuk ki, ugyanis nem csak a lakásban lévőket vonzza, hanem távolabbról is megérzik. Eszembe sem jutott ez a változat, csak a szívbaj kerülgetett, ahányszor láttam, mennyi ragadt rá.
2020. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!