Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért csinálja ezt ez a méhecske?

Miért csinálja ezt ez a méhecske?

Figyelt kérdés
Ma bejött egy méhecske a szobámba, és van nekem egy nagy műanyag cuccom (ilyen nagy, tartályos ceruzahegyező), azon van egy pici lyuk (elvileg nem vezet sehova. Na most, ez a méhecske ki-be járkál az ablakon és a lyukba, folyton belemászik aztán kimegy és visszajön. Szerintem épít valamit vagy ilyenek. De mit csinál? Nagyon kíváncsi vagyok

2020. ápr. 9. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem darázs csinálta ezt,egy kis gömbölyű hungarocell alapú dísszel,alján volt egy lyuk. Aztán jött még 2 darázs...itt már inkább kidobtam a díszt.

Arra tippeltem fészket építenek.

2020. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a tipp, valóban fészek építésére alkalmas helyet keresnek, a lyukak, rések keltik fel a figyelmüket.
2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a választ! Aggódnom kéne? Műanyag az egész, ez nem gátolja?
2020. ápr. 9. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami ilyet csinál,az biztosan nem méhecske, inkább valami darázs lehet.
2020. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Faliméhek csinálnak ilyet pl.

Ha bezárja az elejét sárral akkor lesz majd egy faliméhed ha kikel :D


Totál ártalmatlan szelíd állatkák, nem kell tőlük félni.

2020. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyos😍kizártam és megnéztem, és valami sárga trutyit hordott ide, meg egy ténylegesen sárszerű anyagot

Volt nincs, köszönöm a válaszokat :D

2020. ápr. 11. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!