Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tegnap találtam egy nagy...

Tegnap találtam egy nagy hangyát feltételezem róla hogy királynő beraktam egy műanyag dobozba és a szekrénybe tetten vizes vattával Honnan lehet megismerni hogy biztosan királynő-e? És ha királynő mi a teendő hogy fiasitson?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hát a hangyák ól több fajta van. A királynő máshogy néz ki, előtér a többi közül. Pontosan nem tudom hogy néz ki, de nézz róluk képet, (a Googlebe ha bírod hogy hangyakirálynő biztos hogy kiad egy csomót) és hasonlítsd össze. Ahhoz hogy fiasítson ahhoz több hangya kell tudtommal. Viszont szerintem jóban teszed ha visszarakod onnan, ahonnan hoztad, és majd a természet elvégzi a dolgát. Szerintem úgy teszed a legjobban, ha megvizsgálod hogy királynő-e (csak ha furdalna a kíváncsiság, nem muszáj) és utána visszaviszed a helyére. Remélem segítettem.😊
2020. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Ha hangyafarmot akarsz vegyél egy királynőt, ne a természetből fogdosd össze!
2020. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!