Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A választani kellene melyiket...

A választani kellene melyiket vállalnátok be darázscsípés, vagy darázspók marás?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
1.
2020. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Darázscsípés
2020. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hogy hogy?
2020. ápr. 22. 01:58
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Darázscsípés.
2020. ápr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Darázscsípés. Egyrészt sokkal jobban tetszenek ezek a sárga-fekete dögök, mint a páúkok. Másrészt pedig.



Csípés vs. Marás. Érzed a súlyát az utóbbinak az előbbihez képest, ugye? De összehasonlítás nélkül is sokkal komolyabbnak, súlyosabbnak, ijesztőbbnek hat.


Hála Istennek, én nem vagyok allergiás egyik sárgafekete csípésére sem, így estére már maximálisan feltudnám dolgozni a tényt, hogy megcsípett egy ilyen hülyefejű. De azt napokig nem felejteném el, hogy megmart engem egy pók. Mindenhol keresném (főleg a ruháimban, cipőben, ágyneműben, udvari hintában), nem szabadulnék a gondolattól jó ideig, félnék, hogy újra megtörténik, hiába tudnám, hogy erre nincs nagy lehetőség.


És így a végére... Beakartam kapcsolni egy felnőtt filmet levezetőnek, de az xxx helyett erre a darázspókra kerestem rá. Hát az élettől is elment a kedvem :D Remélem kialszom a traumát holnapra, amit ennek a dögnek a képe okozott bennem.

2020. ápr. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagy allergiás, egy darázscsípést ki lehet bírni. Darázspókkal még nem volt dolgom. Inkább a darázs.
2020. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A darázspók csípése nem rosszabb, mint egy darázsé, viszont a darazsak sokkal agresszívabbak.

Nálunk a kertben jó 20 éve élnek darázspókok, de még egyetlen esetben sem csípett meg senkit.


Az meg megint csak téves, amit a kérdésedben írsz, a darázs nem "csíp", hanem megszúr és ugyanúgy mérget fecskedez beléd, mint egy pók, aki szintén nem "mar", hanem megharap, ami egy pók esetében két szúrást jelent, mert foga nincs.

2020. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lena7 ***** válasza:
91%

Hu basszus 😱

Rákerestem a darázspókra és valószínűleg kiskoromban én ezeket a pókokat simogattam (Igen simogattam. A kerünkben mindig volt pók és nekem nagyon tetszettek ,mindig fogtam nekik legyet meg simigattam őket..)


De én ettől függetlenül a darázscsípést választanám ,mert már azóta félek a pókoktól🙈

2020. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Darázs már akárhányszor csípett meg és semmi bajom nem lett, szóval inkább az. A pókéra akár allergiás is lehetek, szóval kösz, nem.
2020. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Egyértelmű hogy az 1.

Mert a csípésbe nem halok bele kivéve ha allergiás vagyok es sokkal jobb érzés lehet az mint hogy megmar egy madárpók.

2020. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!