Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez csótány igaz? Félek!

Ez csótány igaz? Félek!

Figyelt kérdés

[link]


Ez a mocskos rovar fogadott a fürdőszobába, légyírtó meg darázsírtó kombóval kinyírtam lefotóztam majd kapával szétvágtam darabokra. Még a hangyáktól is félek, allergiás is vagyok és tisztaságmániás (fóbia). Ha ez csótány , márpedig az mit tegyek?



2020. máj. 12. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Ez egy csótány!!
Nem , ez valami más ilyenből csak egy van többet nem látod.
Nem.
Így jártál!
Ha egy van, lesz több is.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen,csótány,keress csótányirtással foglalkozó céget
2020. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kerestem, de itt nincs a közelbe. Holnap akit tudok felhívok veszek minden csapdát, spray-t amit csak találok.
2020. máj. 13. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez olyan, mint az egér/patkány, és társai.. ahol egy van, ott van több is..
2020. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Patkányt megúsztam, lelőttem egyet 2 éve, azóta egy sincs, méreggel is védekezek. Pont gondoltam rá szombaton, hogy ha lenne mi lenne, lett és nem tudom mi lesz..
2020. máj. 13. 00:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kell egy alapos csótányirtás a házadban. Legjobb lenne, ha minél előbb!!

Sok pénz, de még mindig jobb, mint együtt élni velük!

Nem tudom, hogy Pest megyében élsz-e, de ezek foglalkoznak a megyében evvel, ha ott laksz:

[link]

Ha nem akkor meg kellene kérdezni valamilyen kereskedést, akik foglalkoznak az ilyennel. De legjobb ha már ma utána keresel!

Sok sikert, utána csótánymentes életet kívánok.

2020. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Legalább leírhattad volna, hogy vigyázz undorító kép!
2020. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dél Somogyban lakok, itt még kórház sincs állatbolt bezárt, van egy coop egy házi orvos aztán hali. Csak a kiszállásra mondott a fickó 20 ezret, nem az, hogy nincs pénzem, de azért van mert nem költöttem soha feleslegesen (jó persze azért mindenki beszívja párszor). Van itthon egérragasztó és körbekenem a sarkokat, meg ahol láttam ezt a förmedvényt.


Ez undorító, igaz. De akkor a pókszázlábú? Attól egyszer hánytam is amikor megláttam.

2020. máj. 13. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a te felelősséged, ahogy érzed, úgy csináld.

Viszont én nálam minimum az lenne, hogy hívnám a csótányirtókat akárhol is élek... Ha ez nem valósítható meg akkor a költözést fontolgatnám, amíg biztonságos nem lenne a ház, mert én nem tudnék elaludni úgy, hogy tudom milyen rovarok, és egyéb kártevők vannak a közelemben.

De persze az én véleményem nyilván nem számít, nem is várom el azt, hogy ezt tartsd , a te döntésed.

A kérdésre viszont már válaszoltam, és ez csak egy befejező, egyéni vélemény.

2020. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ma jelentkeztem kamionosnak, van egy tengerimalacom és kitalálom, hogy hogyan tudnám elvinni magammal utána megyek is és gázosítással kiirtom őket majd el leszek olyan 3 hónapot és visszatérve minden rést levakolok az ajtókat kicseréltetem meg az ablakot is. És nem komolytalankodok. Nem tudtam aludni, az a mázlim, hogy van a tesómnak egy lakása és míg dolgozott átmentünk a malaccal oda aludni.
2020. máj. 13. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!