Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kit kell hívni, hogy a méheket...

Kit kell hívni, hogy a méheket eltávolítsák?

Figyelt kérdés
A környéken nem igazán tudok méhészről, kihez fordulhatok ilyenkor? Vagy hol tudok érdeklődni, hogy ki foglalkozik méhekkel?

2020. máj. 17. 15:47
 1/7 anonim válasza:
Tűzoltókat és azok majd intézkednek.
2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg írd be a google-ba a helységnevet és hogy méhész. Valameyikük biztosan kimegy az ingyen méhekért.
2020. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A méheket semmiképp se bántsátok mert elég kevés van már és ha kihalnak komoly következményei lehetnek. Egy jó méhészt keressél a környéken biztosan fog segíteni főleg hogy ingyen méhekhez jut hozzá mindketten jó fogtok járni vele.
2020. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha méhek akkor igen elviszik, biztos van aki termelői mézet árul a környéken tőlük érdeklődj. Nagy kincsek a méhek. :)
2020. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhész lehet örülne, de ha darázsra hívod, akkor morcos lehet.
2020. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) úgy nézem, hogy méhek nem darazsak. Neten akkor keresek valami közeli méhészt
2020. máj. 17. 16:26
 7/7 anonim válasza:
22%
Én is próbáltam mindenkit hívni de senki sem jött ki segíteni, a tűzoltók le se szártak. Szóval vettem sok bogárírtó sprét befújtam a padlást aztán vártam, nem sokat írott ki de jobb volt mint a semmi. A lámpánál jöttek be meg az falban voltak(az ablak megvan hosszabbítva és fábol van ott a fal ami üreges.)meg még sok helyen, na befújtam purhabbal és vagy 15doboz bogár ítót elhasználtam de a végén eltűntek.
2020. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!